Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 31 to 40 of 68
    Senior Member

Chuck Norris among posters
    StG77_CountZero's Avatar

Default Re: Varp server maps

znaci zelis jednostavnu DF mapu kakve su vec na serveru, sa avionima samo iz 1940 smjestenu na mapi BoB koja je vec u igri, sa nesto pokretnih meta, baze blizu? to bi se slagalo s konceptom server i to mi nije problem napravit

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Donor
    Bobby's Avatar

hmm.....da...tako nekako....ali ne moras to radit samo zbog mene....ako nema bas interesenata ..nemoj se zamarat..time
    imam par offline kapanja za BoB pa cu se snaci
    Last edited by Bobby; 13-03-2013 at 20:17.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Hunter's Avatar

Ja sam za...mogu i pomoći ako treba, mislim da bi nam dobro došla koja mapa s AI.

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Nisi sam bobby koliko vidim iz posta tri clana je podrzalo BoB mapu, ali nisu rekli kakvu tocno zele, povjesnu ili jednostavnu DF mapu sa avionima iz tog doba na toj mapi, ja sam ju mislio napraviti i staviti avione do 1942 godine zbog igrivosti, ali najblize baze su dalje od 10-15km kako su sad na mapama kakve su na serveru

vec imate mape s AI avionima, vrtile su se 3 prije nego su stavljene ove DF mape, kad sam letio na njima poskido sam bih 10 AI u jednom letu i onda sam pobjego sa servera , neznam cemu AI avioni uce te krivim stvarima pucas na njih a oni jos sljede ledera itd

ali vas server vase odluke, mene niko nije pitao da napravim mape za server ja sam se sam ponudio Thoru, neznajuci sta vecina vas zeli, pa sam ja napravio mape po onome sto sam ja smatrao da je uspjesno. I kako sam ja vidio da uvjek kad se skupite na svom serveru rotirate mapu na varpmis10 ili slicno sa svim avionima i airstartovima za brzu zabavu, rjetko ste ostali na mapi koja je bila na serveru...ovaj izbor mapa je bio logican, cak sam nakon nekih "obzervacija" napravio Kuban mapu kakvu ste imali samo bez airstartova, ali vidim jos nije stavljena na server

zato i trebate izraziti misljenja na forumu

ako zelite mape s AI to vec imate i imali ste takve mape i bile su ok za ljude koji to vole, moje misljenje je da takvi igraci hostaju Co-op misije na HL-u ili igraju offline tako da ih vecinom neces vidjeti na serverima

bilo bi super kad bi svaki vas clan koji igra online izrazio svoje misljenje kakve mape zelite na vasem serveru

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

e i jos jedan razlog zasto bi se statsi trebali resetirati svaki mjesec ili svaka 3 mjeseca:

ovako razmislja vecina igraca koja pune servere ( igraci koji igraju 3+ sati skoro svaki dan, tu ubrajam i sebe jer znam nekad provesti i 5-6 sati dnevno na serverima)

Post sa foruma nasih prijatelja JG77, ( vecina eskadrila ili igraca radi slicne stvari , ili spreme stats ili slikaju itd) uvjek je dobro za moral, na kraju krajeva svi smo igraci i uvjek se skupljaju neki bodovi ili statsi

I have decided I will be doing a bit of a stats report every month to keep track of our progress on Spit's Vs 109's HSFX

*only pilots that have 5 air kills, or more than 20 Sorties on the server will be added to the stats report at the end of every month*

Total Squad Tally:

Sorties: 1896
    Air kills: 1192
    Ground kills: 1819
    K/D ratio: 1.67

II/JG77_Helldog *one of the top ten fighter pilots on server (Jan & Feb)(in top ten for score Feb)*
    Sorties: 671
    Air kills: 535
    Ground kills: 1155
    K/D ratio: 1.92

II/JG77_RC *one of the top ten fighter pilots on server (Jan & Feb)*
    Sorties: 453
    Air kills: 324.5
    Ground kills: 174
    K/D ratio: 2.30

II/JG77_Jack
    Sorties: 93
    Air kills: 103
    Ground kills: 226
    K/D ratio: 2.51

II/JG77_Adder
    Sorties: 257
    Air kills: 102.5
    Ground kills: 78
    K/D ratio: 1.16

II/JG77_Con
    Sorties: 208
    Air kills: 89.50
    Ground kills: 160
    K/D ratio: 1.03

II/JG77_cdshear
    Sorties: 25
    Air kills: 14.5
    Ground kills: 15
    K/D ratio: 1.21

II/JG77_Fox
    Sorties: 24
    Air kills: 4.00
    K/D ratio: 0.57

II/JG77_Nagrom
    Sorties: 51
    Air kills: 2.00
    K/D ratio: 0.08
    kad vec imate statse na serveru iskoristite ih

ako zelis imat pun server moras privuc igrace koji imaju vremena za igrat vise od 1-2h 2-3 dana u tijednu.

vec sam prije vidio postove kako se trebamo okupit jedan dan u vecem broju na serveru, ali niko ne posta vrijeme i dan kad bi to trebalo biti , kao sto Gec u sali kaze, odlicno ali ko ce to napraviti. Pa valjda se mozete skupit jedan ili dva dana u tijednu i nabaciti DF u vecem broju na svom serveru, imate velik broj igraca u eskadrili.

i bilo bi dobro pozvati neke druge eskadrile koje znate na prijateljske meceve na vasem serveru itd... ili vam je server kao sto je neko vec rekao u prijasnjim postovima, daj ga stavi samo da se vidi da ga imamo, radi prestiza

ove moje postove shvatite kao pomoc i pozitivnu kritiku ako je to moguce
    Last edited by StG77_CountZero; 13-03-2013 at 23:29.

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Buduci da sam primjetio da vecina igraca nezna novi naziv mapa (kad ih zeli promjeniti) postat cu tocan naziv i kratak opis mapa na VARP serveru:

VARP_Alpe - Sve baze su smjestene na visini od 3000m, visoke alpske planine daju osjecaj borbe na manjoj visini a ustvari si na 2500+ metara i avioni se ponasaju drugcije, temperatura mape oko 22°C, avioni do 1948 godine (samo propelerci, standardni avioni + poslje WW2 avioni kao SeaFury, J7W, Do-335, Avia-199 itd)
    Click image for larger version. 

Name:	Alpe.png 
Views:	4 
Size:	2.00 MB 
ID:	3169

VARP_Bikini - Baze na atolu + jedan nosac aviona na svakoj strani, temperatura mape 27°C, avioni do 1942 godine

Name:	Bikini.png 
Views:	2 
Size:	1.30 MB 
ID:	3170

VARP_Balaton - Baze su smjestene sa juzne i sjeverne strane Balatona, temperatura mape 25°C, avioni do 1944

Name:	Balaton.png 
Views:	3 
Size:	1.93 MB 
ID:	3171

VARP_Havaji - baze su smjestene na suprotnim stranama Havajskog otoka Oahu, + jedan nosac avion i jedna Seaplane baza na svakoj strani, dosta meta u samoj Pearl luci i na plavoj strani za torpedirat i bombardirat ako se nema musterija za DF, temperatura mape 25°C, avioni do 1941 godine (uz par iznimki na bombarderima).

Name:	Havaji.png 
Size:	1.36 MB 
ID:	3172

VARP_Kanal - Baze su smjestene na suprotnim stranama La Manch kanala izmedu Dovera i Calaisa, Battle of Britain tematika, temperatura mape oko 20°C, avioni do 1940 godine (samo RAF vs Germany avioni)

Name:	Kanal.png 
Size:	1.53 MB 
ID:	3173

VARP_Koreja - Baze smjestene u MiG Alley podrucju + nosac aviona za F9F, temperatura mape oko 23°C, avioni na mapi su mlaznjaci koristeni u Korejskom ratu

Name:	Koreja.png 
Size:	1.83 MB 
ID:	3174

VARP_Krim - Baze su smjestene izmedu brda na juznoj strani krimskog poluotoka (doba godine -jesen), temperatura mape 18°C, avioni do 1944 godine

Name:	Krim.png 
Size:	1.79 MB 
ID:	3175

VARP_Kuban - isti raspored baza kao i vasa stara mapa samo bez airstarta, temperatura mape 24°C, avioni do 1945 godine

Name:	Kuban.png 
Size:	2.11 MB 
ID:	3176

VARP_Pustinja - kao sto ime kaze pustinja, baze izmedu brdovitog dijela, temperatura mape 30°C, avioni do 1942 godine

Name:	Pustinja.png 
Views:	5 
Size:	2.82 MB 
ID:	3177

VARP_Truk - baze su smjestene na otocima jako blizu, temperatura mape oko 27°C, avioni do 1945 godine

Name:	Truk.png 
Views:	2 
Size:	1.93 MB 
ID:	3178

VARP_Zima - snjezna mapa sa bazama dosta blizu, temperatura mape 1°C, avioni do 1943 godine

Name:	Zima.png 
Size:	1.16 MB 
ID:	3179

Avioni na mapama vecinom lovci, DF server DF mape (iznimke IL-2, Ju-87, SBD B-17, He-111 i Val na nekim mapama). Da se ne dosadujes dok si sam na serveru sve mape imaju brodove, tenkove, vlakove, vozila i slicne mete u relativnoj blizini (10-30km od neprijateljske baze) tako ako ste sami imate sta unistavati, na Koreji se u branama nalaze kamioni tako da ih je moguce unistiti i dobiti neke bodove itd. Sve mape su sa avionima Crveni (RAF, USAFF, USSR...) protiv Plavih (Germany, JAP...).
    Last edited by StG77_CountZero; 21-03-2013 at 21:03.

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Hunter's Avatar

Respect!!!

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Svaka čast Count.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Donor
    Bobby's Avatar

Bravo!

ali....
    ako si sve ovo stigao napravit......ajd budi frend pa napravi i BoB.....castim picem kad se vidimo.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Hvala

napravit cu jednostavnu BoB mapu i poslat Thoru da je stavi na server pa mozete probat i vidjet dali ce vam odgovarat

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast