Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 41 to 50 of 68
    Senior Member

Chuck Norris among posters
    StG77_CountZero's Avatar

Default Re: Varp server maps

Evo preradio sam jednu BoB mapu koju sam imao jos od prije za up3, i poslao sam ju Thoru, ona mapa koju si ti predlozio Bobby je sa stvarnim udaljenostima izmedu britanije i francuske sto je skoro duplo veca udaljenost nego na ostale 4 BoB mape koje postoje u igri, tako da je nisam koristio. Mozemo ju probat veceras

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Donor
    Bobby's Avatar

ok....za BoB sam uvijek spreman.....a planeset bas i ne mora biti strogo realan 1940. i te fore...ako mene pitas...(ne znam za ostale decke)...nego zabavan.....ionako se vecinom lete avioni do 1942. i sl.....recimo da su poneke bitke iznad kanala trajale i 1942.-43.....

i jedan prekrasan prigodan video kojeg uvijek volim pogledat.....

Last edited by Bobby; 15-03-2013 at 11:48.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Bobby View Post
    i jedan prekrasan prigodan video kojeg uvijek volim pogledat.....

Bobby, popravio sam ti link..bio je krivi......

Akcija počinje na 2:02
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 15-03-2013 at 15:07.
    Its not the plane...its the plane and pilot

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Uzalud vam ja radim mape ako ce se one opet mjenjati na stare sa svim avionima na obje strane i airstartovima svaki put kad se spajate na server, jucer je izgovor bio da se nezna ime pravih mapa- bas zato sam i postao imena mapa ( i imena nisu komplicirana, jednostavna za upamtiti ). A da stvar bude gora bas se tada, kad ste promjenili mapu, na varpmis10, spojio lik koji je poceo grist za server (skoro uvjek bi se spojio kad bi se skupio veci broj igraca na serveru) i kako vidim na statsima odradio je jedan let i zbrisao.

Stavite se u njegovu poziciju, dolazim 10 puta na server uvjek su mape slicne , plavi protiv crvenih planeset, avioni uredno slozeni, nema airstartova, dobro znam sta mogu ocekivati kad se spajam na taj server opet, kad ono totalni kaos na ovoj mapi mogu letit mig15 protiv la5 ili bf109 protiv bf109 itd, ko zna kakvu mapu mogu ocekivat kad se sljedeci put spojim, bolje ne probati.

I jos nesto sto sam primjetio u chatu dok sam gledo statse, lik pita "zasto turbulencija" a odgovor je onako arogantno "zato sto je stvarno" lik odgovara "nije" dobiva posprdni odgovor "umh je je". LOL naravno da cu otic sa takvog servera gdje me admini sprdaju. Umjesto da mu se jednostavno kaze "to ti je jedina mapa sa turbulencijama, da bude malo zanimljivo, na ostalim mapama ti je bez turbulencija" i svi zadovoljni, ide se dokazivat neka nadmoc, bila zajebancija ili ne to mi mozemo znati jer smo stalno na tsu i znamo se u vecini slucajeva, ali ako zelite igrace da se vracaju na server trebate se prema njima ponasati sa malo vise discipline i postovanja dok oni ne pokazu da ga ne zasluzuju

Uvjek pogledaj kako je s tvoje strane kad si na drugim serverima, vlasnik servera uvjek mora biti diplomatski/prijateljski raspolozen prema gostima/igracima na serveru inace ti se jako brzo pokvari misljenje o njima (WoP situacija itd) i prestanes posjecivat takve servere

I opet spajajte se preko HL kad ste na svom serveru ako je moguce ( vidim thor i kroat su bili preko IP, pa je na HL totalan broj igraca bio 5 a mogo je bit 7 ) svaka sitnica je vazna

Prica se jedno a konstantno se radi drugo ... ccc

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Donor
    Bobby's Avatar

slike sa testa BoB mape By CountZero....usprobali smo je..i mogu samo reci...odlicna je...ima svega sto treba....i povjesno korektan planeset (moram priznat da mi se na kraju cak i to dopalo....)

molio bih VARP admine ...ako je i kako moguce da je ubace na VARP server.....ja bih je mogao online odigrat svaku vecer......pa mozda se jos ko prikljuci....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails grab0003.jpg   grab0002.jpg   grab0001.jpg  
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Eto slučajno sam ja promijenio mapu na varpmis10, što Caunt spominje, a uz suglasnost nas četvorice koji smo bili na serveru jer je bila mapa Korea sa jet-ovima koju nitko nije htio igrati. Zbog toga sam, već drugi put, pobrao kritike od Counta. Moram napomenuti da sam prije toga oko 18,00 sati provjeravao ima li koga na serveru pa sve tako do oko 20,30 sati kad se to desilo, promjena mape, i rezultat je bio 0 "iliti" nitko nema na serveru. E sad prvi put kad sam kritikovan promijenio sam sa onih otoka na mapu na Balaton i tad nitko nije bio na serveru nego ja sam, da bi se nakon mene prijavio i navedeni letač, ne znam mu nick, i nakon par minuta se disconectao a potom se spojio Count i očitao mi bukvicu. kao i u prvom slučaju provjeravao sam stanje na serveru dva sata dok sam igrao Red orcestra, ne bi li se ko pojavio na serveru i ništa. Ne želim ja umanjivati ničiji trud, Caunt to je za svaku pohvalu od mene što radiš mape i ja bih ali ne znam. Samo bih volio čuti stav zapovjedništva o ovome da ne bih ja srozao ugled servera. dakle molim vas da se očitujete i izjasnite za ubuduče. neka pravila oko promjene mape na serveru ili vremena kad se koja mapa vrti itd. Moram još jednom ponoviti svaki put više sati pratim stanje na serveru, i nema nikoga. Onda se skopčam ja namjestim mapu, rekoh da gađama malo po zemaljskim ciljevima i ispadne kako radi mene neće nitko na server. U koliko sati se vrti boB mapa na serveru da probam i ja?
    Last edited by =VARP=Destroyer; 17-03-2013 at 11:28.

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

S moje strane gledano za sad i za uvijek,server je primarno namjenjen nama i primarno je tu da nas zabavlja na naćin koji nama u tome trenu odgovara....ovdje nikada nitko nije došao na server i sam promjenio mapu bez da pita ostatak ekipe trenutno na serveru da li može promjena,pa čisto sumnjam da bi i ti to napravio da je bio bilo tko osim tebe tamo....kako se mape vrte po statsima itd me uopće ne zanima,jer statsi su stari,zbrajaju svakakve gluposti i ak mene pitate nema ih nikakvog smisla ni linkat na forumu...
    Count je napravio sve mape koje se sad vrte na rotaciji i hvala mu na tome,ali time ne kupuje pravo čitanja bukvice...to pravo nemamo ni on ni ja ni Gec ni bilo tko drugi tu.
    Razgovarali smo da bi htjeli malo popularizirat server itd i na tragu toga vjerojatno i je primjedba čemu non stop varpmap10,no ta mapa nije ništa lošija niti bolja od svih ostalih mapa koje se trenutno vrte u rotaciji jer su sve zapravo dosadne ako se samo jedan čovjek spoji na server. Ono o čemu samo pričamo a ne radimo ništa je izrada "žive" mape dobro opisane sa pregršt ciljeva s obje strane da bi i samo jednom čovjeku na serveru moglo biti zabavno.
    No ajmo postavit stvari sad ovako...prošlo neko vrijeme,mi postali bar ko kampferband i onda mi trebamo imat trening....hm...šta sad?
    Jel da ih tjeramo onda?Ili opet upisujemo u statse svakakve gluposti sa svojih treninga koje i nemaju nekog smisla bit u "global" statsima?! Jel gasimo server kad imamo SEOW?
    Mi zapravo imamo još jednu mogučnost a to je server gdje sad vrtimo coop misije,pa ima neke šanse da svoje trening mape držimo na tome i palimo po potrebi...s druge strane to pak znaći da nam treba još jedan fbdj za upravljanje (možda i kaj drugo može) ili Gec ili ja moramo to ručno odradit što podosta limitira.
    U biti mi bi,prije svega,sami trebali znati kaj zapravo hoćemo.

Senior Member

Posting Legend !
    =VARP=Nage's Avatar

Kolko se ja sjećam taj server je dignut tako da VARP-ovci mogu trenirat u sezoni USL lige i to je uvijek primarno bio server gdje smo se mi raspucavali i vježbali. Vjerojatno će to djelom uvijek i biti. Da bi imali što Count smjera je vrlo ambiciozno i za svaku pohvalu samo kaj je to preko naših mogućnosti. Da bi to uspjelo mi bi trebali imati bar još jedan server koji bi bio čisto Public. Ovako ja smatram da bi trebali imati najbolji mix toga dvoje.
    Kaj se tiče čitanja bukvice mislim da se tu malo pretjeralo. Po ovome kaj sam čitao Destroyer je bio u pravu. Sinoć smo Brane, Thor i ja testirali stvari za crvenu stranu SEOW-a na Stalingrad mapi i mislim da to tako i dalje treba biti. Bilo gostiju ili ne.

Kaj se tiče ponašanja na chatu tu je Count u pravu. Prvo i osnovno treba imati pristojnosti i uviđavnosti. Bili mi online u virtualnom svijetu ili doma, kućni odgoj mora biti non-stop uključen. To sam isto molio i kada se leti SEOW. Osim zajebancije ostale stvari rješavaju admini i komanderi.
    "For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return." ~ Leonardo Da Vinci

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

ja sam opet malo pretjero , sorry Destroyer pukla me zuta minuta

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Što se tiće promjena mapa na serveru... nitko nije nikada promijenio mapu po svojoj volji ako ostale nije pitao. To pravo nema nitko.
    VARP server nikada nije ni zamišljen da bude čisti public iz razloga kao što je Thor rekao i svi su dobrodošli. Countu veliko hvala što je pokrenuo inicijativu oko izrade mapa kako bi se sve skupa malo osvježilo ali ne daje mu pravo da diktira koja će se mapa letjeti kao ni bilo kome drugome. Server je tu zbog nas na forumu i ponavljam svi su dobrodošli ali ako si sam na serveru ili sa nekim pa normalno mi je da ćeš si staviti mapu koja ti se leti, bez da se ikome opravdavaš.
    Ovo što se dogodilo sa Countovim čitanjem bukvice, mislim da nije bilo zle namjere ali ispalo je da je Destroyer taj koji uvijek mijenja mape što nije istina. Count samo želi raditi na publiciranju servera što mu ne zamjeram ali tko god bude na našem serveru od gosti prilagodit će se onome što se nama leti.

"Bad language" je strogo zabranjen i na svim serverima u kojima nastupaš kao član =VARP= eskadrile pa tako i na našem. To je osnova kulture i nadam se na neću zbog toga morati urgirati. Ima tu nekih koji zbog svojih godina i zbog toga što im je jezik brži od pameti tu i tamo dobace u chatu ono što nije primjereno a takve stvari nam ne trebaju da po tome budemo poznati. Bilo kakvo vrijeđanje i pod******nje strogo je zabranjeno po bilo kakvoj osnovi, to je valjda svima jasno. Tu smo da se zabavimo i uživamo. Ne tražim puno. Ako je netko "kočijaš" kući, neka se suzdrži na TS-u i na chatu i sve 5. Ne kažem da je puno takvih situacija ali bilo ih je.

Dakle, imamo popis odličnih mapa na našem serveru koje su u rotaciji. Za popis vidi [COLOR=#ff0000]link[/COLOR].
    Last edited by =VARP=Barracuda44; 17-03-2013 at 17:24.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast