Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 51 to 60 of 68

Default Re: Varp server maps

Što se mene tiče nema potrebe za isprikama, samo sam mislio da nije došlo do promjena ponašanja na serveru, a da nismo svi upoznati.

Senior Member

Chuck Norris among posters
    StG77_CountZero's Avatar

Evo azuriran popis mapa i dodane slike za svaku mapu , 4 stranica posta

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Donor
    Bobby's Avatar

Quote Originally Posted by StG77_CountZero View Post
    Buduci da sam primjetio da vecina igraca nezna novi naziv mapa (kad ih zeli promjeniti) postat cu tocan naziv i kratak opis mapa na VARP serveru:

VARP_Alpe - Sve baze su smjestene na visini od 3000m, visoke alpske planine daju osjecaj borbe na manjoj visini a ustvari si na 2500+ metara i avioni se ponasaju drugcije, temperatura mape oko 22°C, avioni do 1948 godine (samo propelerci, standardni avioni + poslje WW2 avioni kao SeaFury, J7W, Do-335, Avia-199 itd)
    Attachment 3169

VARP_Bikini - Baze na atolu + jedan nosac aviona na svakoj strani, temperatura mape 27°C, avioni do 1942 godine
    Attachment 3170

VARP_Balaton - Baze su smjestene sa juzne i sjeverne strane Balatona, temperatura mape 25°C, avioni do 1944
    Attachment 3171

VARP_Havaji - baze su smjestene na suprotnim stranama Havajskog otoka Oahu, + jedan nosac avion i jedna Seaplane baza na svakoj strani, dosta meta u samoj Pearl luci i na plavoj strani za torpedirat i bombardirat ako se nema musterija za DF, temperatura mape 25°C, avioni do 1941 godine (uz par iznimki na bombarderima).
    Attachment 3172

VARP_Kanal - Baze su smjestene na suprotnim stranama La Manch kanala izmedu Dovera i Calaisa, Battle of Britain tematika, temperatura mape oko 20°C, avioni do 1940 godine (samo RAF vs Germany avioni)
    Attachment 3173

VARP_Koreja - Baze smjestene u MiG Alley podrucju + nosac aviona za F9F, temperatura mape oko 23°C, avioni na mapi su mlaznjaci koristeni u Korejskom ratu
    Attachment 3174

VARP_Krim - Baze su smjestene izmedu brda na juznoj strani krimskog poluotoka (doba godine -jesen), temperatura mape 18°C, avioni do 1944 godine
    Attachment 3175

VARP_Kuban - isti raspored baza kao i vasa stara mapa samo bez airstarta, temperatura mape 24°C, avioni do 1945 godine
    Attachment 3176

VARP_Pustinja - kao sto ime kaze pustinja, baze izmedu brdovitog dijela, temperatura mape 30°C, avioni do 1942 godine
    Attachment 3177

VARP_Truk - baze su smjestene na otocima jako blizu, temperatura mape oko 27°C, avioni do 1945 godine
    Attachment 3178

VARP_Zima - snjezna mapa sa bazama dosta blizu, temperatura mape 1°C, avioni do 1943 godine
    Attachment 3179

Avioni na mapama vecinom lovci, DF server DF mape (iznimke IL-2, Ju-87, SBD B-17, He-111 i Val na nekim mapama). Da se ne dosadujes dok si sam na serveru sve mape imaju brodove, tenkove, vlakove, vozila i slicne mete u relativnoj blizini (10-30km od neprijateljske baze) tako ako ste sami imate sta unistavati, na Koreji se u branama nalaze kamioni tako da ih je moguce unistiti i dobiti neke bodove itd. Sve mape su sa avionima Crveni (RAF, USAFF, USSR...) protiv Plavih (Germany, JAP...).

Odlicno i profesionalno odradjen posao...!

Hvala !

P.S. jedva cekam Pearl Harbour ...

steta da nema nista sa tematikom Kursk...ali ....
    https://fs2crew.com/banners/fs2crew_747_banner4.png

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Hvala Bobby, gust mi je isprobavati ih s tobom i drago mi je da ti se svidaju mape

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

evo samo jedno pitanjce u vezi mapa : danas sam se cijelo popodne pokušavao spojiti na server , stalno mi se rušilo na 90 % , skinuo sam baš sve osim HSFX-a i EXPERTA u JSGM i nijedan jedini mod , i opet ista priča , na 90% se sruši i izbaci mi igru ....

mapa je bila pustinja (vjerojatno El Alamein) , na njoj mi se i zadnji puta sve rušilo , pa me zanima da li je ta mapa prezahtjevna za moju konfu ili u čemu je fora ,jer na mapi Koreje (koja se vrti ovaj momenat na serveru ) sa uključenim svim MODovima i sve uključeno u JSGM-u sve radi bez problema ....

sad sam se opet probao konektirati (00:10h) i opet ne ide , ali vidim da je Count Zero na serveru .... de molim te javi na kojoj se mapi leti , opet mi na 90% sve ode u PM .....
    Last edited by =VARP=Dragunov; 02-04-2013 at 01:15.
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Senior Member

II/JG77_Jack's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Dragunov View Post
    evo samo jedno pitanjce u vezi mapa : danas sam se cijelo popodne pokušavao spojiti na server , stalno mi se rušilo na 90 % , skinuo sam baš sve osim HSFX-a i EXPERTA u JSGM i nijedan jedini mod , i opet ista priča , na 90% se sruši i izbaci mi igru ....

mapa je bila pustinja (vjerojatno El Alamein) , na njoj mi se i zadnji puta sve rušilo , pa me zanima da li je ta mapa prezahtjevna za moju konfu ili u čemu je fora ,jer na mapi Koreje (koja se vrti ovaj momenat na serveru ) sa uključenim svim MODovima i sve uključeno u JSGM-u sve radi bez problema ....

sad sam se opet probao konektirati (00:10h) i opet ne ide , ali vidim da je Count Zero na serveru .... de molim te javi na kojoj se mapi leti , opet mi na 90% sve ode u PM .....
    Ista se stvar meni događa na nekim mapama,jednostavno je tako.
    Kad uđeš promjeni mapu i trebalo bi raditi.
    Još pokreni auto updater,očisti sav cache i isključi MODS folder.Ako i nakon toga ne radi onda nekako tvoja igra ne voli tu mapu,to se meni događa na 2 ili 3 mape na VARP serveru.
    http://imageshack.us/photo/my-images/819/vjeranjg77ok.png

II./JG77_Jack, Gruppenkommandeur,

II./Jagdgeschwader 77 "Herz As"

http://www.ii-jg77.net/

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Znaci u JSGME imas samo prvo History mod pa onda Expert? i neide? sjecam se prekjucer da se nisi mogao spojiti, pa sam ti ja rekao da iskljucis sve druge modove osim ovih i onda si se spojio bez problema.

kao sto jack kaze, stavi - kod mods foldera kao -MODS i probaj, ako neide izbrisi sve sto imas u cache (nalazi se u Il2 glavni folder-Missions-Net-cache) ako to ne pomogne onda je problem u tvom configu neznam kakve postavke si dizao, najjednostavnije promjeni mapu kad se spojis, ili zapisi na kojim mapama imas problema pa ih maknite sa servera, ja sam vidio da se nisi mogao spojiti na Kuban, Havaje i Krim

Ja ne skidam ili instaliram svakakve modove pa nemam nikakvih problema na nijednom serveru na kojem igram ili na nijednoj mapi na kojoj igram, drzim se one dobre stare koju mi je baba govorila nije zvaka za seljaka

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

OK hvala na pomoći !
    Last edited by =VARP=Dragunov; 02-04-2013 at 02:16.

Donor
    Bobby's Avatar

Quote Originally Posted by StG77_CountZero View Post

................

Ja ne skidam ili instaliram svakakve modove pa nemam nikakvih problema na nijednom serveru na kojem igram ili na nijednoj mapi na kojoj igram, drzim se one dobre stare koju mi je baba govorila nije zvaka za seljaka

Ja uvijek letim sa ~10 GB raznih modova full postavke na 1680x1050 ukljucujuci u to i vlastiti modificiran zvuk i nemam nikakvih problema...
    sa svim modovima odletio sam i SEOW i opet nije bilo problema.....dapace uzivao sam u ljepoti igre/grafike...sa fixiranih 35 FPS-a
    tako da problem nije u modovima......

problem se desava sa mapama koje su izvorno radjene za UP3...ili....DBW....(a koriste se za HSFX)..jer onda vidis samo 1 bazu ili ti avion ima 10 metaka.....i to je sve sto ti mogu izazvat modovi...ali se sigurno mozes spojit (stvar je u 512 ili 1024 exe,itd.....)

ja bih napravio slijedece za pocetak
    ( TexCompress=0 -> TexCompress=2 u conf.ini).

ako jos bude problema u JSGME ukljuci Safe_dll.s i onda probaj (to ce ti ukljucit sve potrebne stvari za start))
    Last edited by Bobby; 02-04-2013 at 10:56.
    https://fs2crew.com/banners/fs2crew_747_banner4.png

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

problem mi je bio jučer što se nisam uspio spojiti BEZ modova i samo sa Expertom i HSFX6 , nikakve perfektne mape i sl.,baš ništa i nijedan jedini MOD ... offline sam testirao sa svim modovima koje si Bobby stavio i šljaka bez problema na ovoj mojoj staroj kanti (u rezi 1280 X 720) i sve radi bez štekanja ...
    uglavnom,što je tu je,mislio sam da se to dešava samo meni ...
    hvala !

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast