Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Default Pomoć oko joystick-a

Da li netko zna kako ovo postiže tip iz videa tj kako mu palica onako ostane kada trima imam isti joy pa me interesira http://www.youtube.com/watch?v=5kAipkQwBvU ?

Senior Member

Chuck Norris among posters
    =VARP=Gec's Avatar

Default Re: Pomoć oko joystick-a

pojma nemam. znam za trim opciju u Black Sharku ali ona ne radi tako. mislim da u čovjek pokazuje neki bug u igri.

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Ne pokazuje bug u igri, mislim, nego kada trima palica ne ostane na mjestu gdje treba nego se vrati malo što ne smije i to je do saiteka. Mene interesira kako uopće palica onako ostane. Je li se to namješta u igri ili u postavkama joy-a. U il-u pod hotas control ne mogu odabrati dugmad sa joy-a za trim opciju nego samo axis. Kao što si vidio on tamo nagne palicu pritisne određenu tipku (T) i palica ostane na mjestu.

Senior Member

Chuck Norris among posters
    =VARP=Gec's Avatar

razumijem. to je iz Black Sharka. tamo na taj način možeš trimat kontrole. ali joystick nebi smio ostati nagnut. zato velim da to nekaj ne štima. kad pritisneš T helikopter nastavi letjet kako si ga usmjerio ali ti se palica vrača u centar. tako su ti zapravo te nove postavke centar.

ti i dalje upravljaš ali ti je heli, kad je joy u centru uvijek nagnut onako kako si ga trimao.

velim ti da tu nekaj ne štima.

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Donor

Hero among posters
    =VARP=Agramer's Avatar

Čini mi se da tip ima stick sa force feedback. Force čini simimulaciju otpora upravljačke palice prilikom opterećenja. Obično koriste step motore, zato stik ostane u položaju u kojem ne bi smio. Kod trimanja podesavas mala zakrilca na površinama za upravljanje (na avionima),a stick bi trebao ostati u 0 položaju.
    To je moje mišljenje oko tog problema.

P.S.

Ovaj sisić sam stavio samo zato jer mi se sviđa
    .

Senior Member

Posting Legend !
    =VARP=Nage's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Agramer View Post

P.S.

Ovaj sisić sam stavio samo zato jer mi se sviđa

Neka si.
    "For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return." ~ Leonardo Da Vinci

Donor

Hero among posters
    =VARP=Agramer's Avatar

.

OK! i sisići su OK!

Junior Member

Novice poster

pooooozzzzz svima!!
    imam problem sa joystikom marke "logitech" extreme 3d pro!! vertikalac, komanda repa ili je ful lijevo ili kontra u desno,,,, nema klizanja ovisno o otklonu!!,,, neda se kalibrirat!!,,,, isprobao sam čak dva ista takva(jedan posuđen),,, dakle sve je isto, pitanje,,, jel moguće da je to povezano sa win.7?????? (naravno da sam skinuo zadnje driverse za 64bitne win. kakve imam naravno!!

ima ko od vas slično iskustvo,,, možda rješenje!!!

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Ja sam koristio takav stick i na win7 32 i na 64bit i nisam imao tog problema osim što se ruder potenciometar s vremenom izgloda.Nisam nikad stavljao driver za njega nego samo ono generičko što win imaju.
    Ako si ziher da su stickovi ispravni fakat ne znam kaj bi ti rekao osim uštekaj u neki drugi port na ploći.Sorry.

Page 1 of 2 12 LastLast