Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30

Thread: =VARP=lunar

Senior Member

Chuck Norris among posters
    =VARP=Dragunov's Avatar

Default Re: =VARP=lunar

....... neš vjerovati znam što je to , svirao sam klasične svatove prije par tjedana , u sali ostale babe i invalidi rada a mladež pobjegla napolje pušiti ..... i onda u 4 ujutro došao mladoženja i kaže jel može jedan CD za moje društvo , grobovi su već i kući otišli , ma može kak ne , samo piči lega ... nego kakva je mjuza na CD-u ? .... GOA TRANCE !!! burajz što je to ajd puštaj !!!! .... nakon 3 i pol minute grmljavine stigaošef sale , gosti se žale sa svih katova hotela Osijek , koji djavo ovo svira heheheheh pa smo pojačali makar ja to ništa ne kužim ali bolje anarhija nego grupa Magacin , i tak na kraju smo slušali i Prodigy u 6 ujutro , ovi moji u bendu dobili fraz , bubnjar i ja se napili i odšarafili mozak , uzeo sam pare , skoro sam se i ljubio jezikom sa ženom , e to su svatovi
    lijepo se provedi na turneji pa se vidimo na virtualnom nebu kad se vratiš !!! pozdrav !!!!
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Kao što nisam ginekolog ali mogu pogledati, tako i ne slušam trance ali mogu poslušati. Nije loše za nekoga tko ne živi od letenja već svoj kruh zarađuje po noćnim klubovima. Bravo, samo tako nastavi i vi vidimo se u zraku kad dođeš sebi sa "maturalca".

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Junior Member

Novice poster
    =VARP=Lunar's Avatar

hej hvala momci, stvarno ste me vrlo ugodno iznenadili feedbackom - ekipa inace izbjegava poslusati cim cuju koji je zanr

dragunove, hehehe takvih veterana je nazalost jako malo ostalo, al mi je drago cuti da ih ima - inace dolje kod osijeka u cepinu smo svirali na kuli 2012 ove godine, nezaboravno iskustvo, predobri ljudi, predobra publika... imaju i 2 videa, evo linkovi pa bacite oko/uvo

http://www.youtube.com/watch?v=u6VmP7WdoKs

http://www.youtube.com/watch?v=JSh_hO1XivQ
    =VARP=lunar

Junior Member

Novice poster
    =VARP=Lunar's Avatar

pozdrav momci... da ne mislite da sam ostao u inostranstvu samo sam prezauzet za ista ovih dana, kao sto vidite slobodno vrijeme sam uvatio u 2 ujutro :/

budem naletio sad koje večer, nadam se da me niste otpisali iz eskadrile pošto sam relativno puno odsutan... da ne mislite da sam muljao za španiju prilažem video

http://www.youtube.com/watch?v=BET5z7ln9ro

http://www.youtube.com/watch?v=KoblD...eature=related
    =VARP=lunar

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Extra,negdje oko pol 4 popodne,a svi vec uslagirani!
    Nego sta ti je to po cemu prckas? Vidim oni pioneeri na koje mi vec 15g sline cure su zgaseni,pa vjerojatno s kompa ide u to nesto sto vidio nikad nisam.

Senior Member

=VARP=Gec's Avatar

****te, sami muški. a di su one lijepe španjolke kaj se vrte po sapunicama?

jedne jedine cice nisam vidio.

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

hehe Moja generacija je generacija SNAP-a, KLF-a, Prodigya nešto kasnije itd...iako sam ja uvijek slušao grunge/rock bandove...dakle, Nirvana, REM, Nickelback, pa i Metallicu hehe...Ali znao sam se ko klinac u diskaču uredno razbacivati i na tada super popularni komercijalni techno/euro dance...jebiga alkohol i društvo čine svoje haha....YEke YEKE! A imao sam jednog kolegu u uredu koji je slušao elektro koji nije imao veze ni s čime kaj sam do tada čuo...neki sub elektro, ili tak nekaj, neka boleština najveća...brijem da bi i Lunar pobjego...
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 26-11-2012 at 11:00.
    Its not the plane...its the plane and pilot

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

"Extra,negdje oko pol 4 popodne,a svi vec uslagirani!"

toooooooooooooooooooooooooo
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Junior Member

Novice poster
    =VARP=Lunar's Avatar

stari moj njima je extra bilo svih 6 dana hahahaha, nisu spavali ko ni ja... u 6 dana brat bratu skupio sam jedva 12h sna... moš mislit kakav sam izgledo poslije toliko nespavanja kad su me na aerodromu prepipavali 3x
    =VARP=lunar

Junior Member

Novice poster
    =VARP=Lunar's Avatar

@thor:

radim live iz abletona, online su mi tamo ispred kompa bili zvucna i mali novation nocturn kontroler

@gec:

to sam se i ja pitao hehehe, bilo ih je samo su zjakale cesce nego rjedje sirok sor tamo bio!

@tvrdi:

i ja sam generacija prodigy-a cak sam i scooter u pocetku slusao dok nisu pokomercijalizirali totalno nema tu sramote negdje se kretalo hehehe
    =VARP=lunar

Page 3 of 3 FirstFirst 123