Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Chuck Norris among posters
    StG77_CountZero's Avatar

Default Cold War Becomes Hot- offline UP3 kampanja

Evo za one koji vole Saber jetove u IL2 (kao i ja) link za izmisljenu WW3 kampanju koju sam ja napravio za sebe prosle godine (da se zabavljam kad nemam net), poslje sam ju stavio na M4T.

Radnja pocinje zaostravanjem diplomatskih odnosa izmedu NATO clanica i SSSR-a, kad su ameri slucajno srusili ruski transportni avion u Koreji, a nedugo zatim i zarobili ruskog pilota iznad Koreje. Diplomatski odnosi su zaostreni i pocela je nova Berlinska kriza, ameri opet opskrbljavaju berlin zrakom, i jednog dana dode do slucajnog okrsaja NATO i SSSR aviona iznad Berlina iz kojeg izbija nekontrolirani rat...

Igrac se nalazi u ulozi Americkog Asa iz WW2 i Korejskog rata, koji je poslan sa svojom eskadrilom u Zapadnu Njemacku, u novo otvorenu Americku bazu u Britanskom dijelu Njemacke (radi polozaja mapa koristen taj dio). S primarnim zadatkom pratnje transportnih aviona kroz sigurni koridor do Berlina.

Kroz 39 misja proci cete presretanje neprijateljskih bombardere koji imaju nuklearke, letenje u strasnim uvjetima koji predstavljaju najbolje moguce situaciju razorene euvrope s nuklearnim padalinama, letite u napadima na neprijateljske tenkovske kolone jako nisko da izbjegnete radare, presrecete neprijateljske napade na vasu bazu, branite velike formacije konvencijonalnih bombardera u napadima na neprijateljska postrojenja od krvozednih MiG-ova, pokusaje brzog presretanja ukradenog aviona da se sprijeci neprijatelja da ukrade avion s navodecim raketama,sneek-attack i koristenje taktickih nuklearnih bombi na Saberu i jos mnogo zanimljivh stvari u koje su UP3. Predlazem igranje s realnim setingsima ( mozda ukljucen vanjski pogled) jer se koristi radar (kad rade) i oznake za mete (primary secoundary itd), prijavljivanje pozicije neprijateljskih aviona od strane zemaljskih jedinica ili gunnera i wingmena itd...

Ja sam se jako zabavljao igrajuci i radeci ovu kampanju, prica je naravno izmisljena ali pokusana biti sto realnija situacijama kakve bi se mogle odvijati. Napredak naoruzanja je ubrzan (bar ja tako predpostavljam da bi bio u ratu, u kojem se jos nema puno nuklearnih bombi da se u potpunosti razore svi centri civilizacije), mozda bi bilo bolje da je radnja smjestena 3-4 godine kasnije kako sam kasnije skuzio zbog nekih detalja, ali zabave radi mislim da funkcionira i u ovom periodu.

Kampanja je za IL2UP3rc4, nece raditi na HSFX6 zato sto vecinu aviona koristenih nema u HSFX6 igri, tako ako imate jos UP3 i vremena, probajte, volio bi cuti misljenja o ovoj kampanji. Brifinzi i video scene su na engleskom, zato i nisu nesto opsirni

Planirao sam napraviti i kampanju iste tematike samo sa scenariom koji prati americkog mornarickog pilota u FJ-3 Fury na Pacifiku ( borba protiv Kineza i SSSR) ali kako je UP3 skoro propao nije mi se dalo

LINK za download kampanje:

http://www.mission4today.com/index.p...etails&id=1320

Nadam se da ce se nekom dati ovo isprobati

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Donor
    Bobby's Avatar

Default Re: Cold War Becomes Hot- offline UP3 kampanja

svakako da cu isprobat....ultrapack mi je ostao u lijepom sjecanju i uvijek ga imam na PC-u...a isprobat cu i na DBW 1.7.....jer bi to trebalo super radit na DBW a grafika je jos bolja.....u DBW
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

trebalo bi raditi i na DBW 1.7... treba imat strpljenja sa vremenskim uvjetima na prvih 7-8 misija (nista zahtjevno ali igraci nisu obicno naviknuti igrati u tim uvjetima) i mapa koristena u vecini misija nije bas detaljna (nema nekih cesta koje su oznacene na minimapi), ali je jedina sa tim djelom Evrope, morao sam dodati dosta objekata oko baza i u gradovima da izgleda pristojnije...

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

hvala lega , zvuči odlično ... nisam ljubitelj mlaznjaka ali isprobat ću jer mi se scenario svidja !!!
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Donor
    Bobby's Avatar

ima dobar video na pocetku...

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

Thumbs up Re: Cold War Becomes Hot- offline UP3 kampanja

isprobao prvu misiju , svidja mi se , pa nastavljam dalje !
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Ako ste probali na DBW1.7, zanima me dali u prvoj misiji imate dva MiG-15 bis late koji lete nisko i napadnu AF bazu u prvih 10-15 min kao sto je na UP3 ? ljudi kazu da taj avion nije u DBW1.7

EDIT: a nasao sam da su u zadnjem patchu za DBW izbacili taj MiG-15, i jos neke jetove , tako da nazalos nece raditi u DBW 1.7, ali najvjerovatnije cu zamjeniti te avione sa slicnima pa ce se kampanja moci igrati i na DBW 1.7
    Last edited by StG77_CountZero; 16-03-2013 at 17:15.

Donor
    Bobby's Avatar

da...problem je sa mig-ovima jer takav tip aviona nema u DBW 1.7.1.....ali ih mozes skopirat iz UP ako se ne varam i ubacit u DBW

ili ga zamijenit sa MIG-9FS .........kojeg ima u DBW

http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,1353.0.html
    Last edited by Bobby; 17-03-2013 at 09:40.

Senior Member

Mega-Power poster

Skinuo sam, u koji folder extratiram ?????

Donor
    Bobby's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Kroat View Post
    Skinuo sam, u koji folder extratiram ?????
    sturmovik--->missions---->Campaign--->US.....(jer si americki pilot) pokrenes pod Pilot Carrers start new campaign US i odaberes navedenu kampanju

Page 1 of 2 12 LastLast