Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member

Mega-Power poster

Default Re: Cold War Becomes Hot- offline UP3 kampanja

Hvala Bobby

Senior Member

Chuck Norris among posters
    StG77_CountZero's Avatar

Sve ti je objasnjeno u redme fajlu koji imas kad skines kampanju, uradi kako Bobby kaze

Sto se tice DBW sad sam bas prepravio i isproabo sve misije dali radi na DBW 1.71, jer sam morao zamjeniti MiG15 bis late, Mig17AS i F86F30 koje su izbacili iz DBW a ima ih u UP3, samo sam ih zamjenio sa MiG15 , MiG17F i F86F25L i radi ko na UP3, jedino video br 2 nesljaka pa sam ga izbacio, postat cu link za DBW 1.71 verziju kad mi odobre upload na M4T

EDIT:

evo link za DBW 1.71 verziju:

http://www.mission4today.com/index.p...etails&id=1644
    Last edited by StG77_CountZero; 17-03-2013 at 15:30.

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Bobby View Post
    sturmovik--->missions---->Campaign--->US.....(jer si americki pilot) pokrenes pod Pilot Carrers start new campaign US i odaberes navedenu kampanju
    meni tako nije učitalo (stavio sam folder CWBH u folder US i nisam ga mogao otvoriti u Pilot Carrers)
    otišao sam u opciju Create new server , tamo mi sve šljaka , pa sam odletio dvije misije ....
    ali ako može objašnjenje zašto mi ne radi u Pilot Carrers bio bih zahvalan
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Senior Member

StG77_CountZero's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Dragunov View Post
    meni tako nije učitalo (stavio sam folder CWBH u folder US i nisam ga mogao otvoriti u Pilot Carrers)
    otišao sam u opciju Create new server , tamo mi sve šljaka , pa sam odletio dvije misije ....
    ali ako može objašnjenje zašto mi ne radi u Pilot Carrers bio bih zahvalan
    moje misljenje je da si ga ti stavio u Net folder a ne u Campaign, trebas ga unzipat u kao sto Bobby kaze, korak po korak otvoris svoj glavni folder igre IL2 1946 kako vec..., tu nades folder Missions, otvoris njega tu onda imas folder koji se zove Campaign, otvoris njega, i onda nades folder US, u taj folder onda unzipas to sto si downlodirao. Tu ces imat ( u US Folderu) folder koji se zove CWBH sa misijama. Imas i folder Skins u kojima ti se nalaze skinovi za avione njih mozes kopirati u njihove vec postojece foldere u igri

Druga je mogucnost da ga stavljas u HSFX6 tamo ti nece raditi ovo je za UP3 i DBW

Kad pokreces kampanju ides na Pilot Carreers, pa izaberes USAAF pod Air Force, i onda imas izbor u Careers kao treci ili cetvrtu (ovisi koliko kampanja vec imas) opciju Cold War ... kampanju, s kratkim opisom koji rank trebas izabrat i koje opcije trebaju biti on ili off
    Last edited by StG77_CountZero; 17-03-2013 at 20:12.

Make your decisions promptly. It is better to act quickly even though your tactics are not the best.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

šljaka kad sam ga sad raspakirao direktno u campaign ! (prije toga sam ga raspakirao na desktopu i prebacio u campaign...nije mi se pojavljivalo USAAF pod Air Force nego samo USN i USMC )
    OK , sve štima , hvala !
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Page 2 of 2 FirstFirst 12