Results 1 to 9 of 9
    Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Barracuda44's Avatar

Default =VARP= server - popis mapa

Evo popisa mapa koje se vrte na našem serveru. Svi sa admin pravima na našem online serveru mogu promijeniti mapu uz dogovor sa ostalim članovima VARP-a koji su trenutno online. Zabranjeno je mijenjanje mapa na svoju ruku bez konzultacija sa ostalima. Iznimka je ako se nalaziš sam na serveru, onda si slobodno promijeniš.

Mape se mijenjaju na slijedeći način:
    u igri otvorite chat prozor sa tipkom ¨tilda¨ (tipka iznad tipke TAB) i upišete slijedeće:

npr:
    [COLOR=#ffa500]!load_mission VARP_Alpe[/COLOR]
    [COLOR=#ff0000]
    VARP_Alpe
    [/COLOR] - Sve baze su smještene na visini od 3000m, visoke alpske planine daju osjećaj borbe na manjoj visini a ustvari si na 2500+ metara i avioni se ponašaju drugčije, temperatura mape oko 22°C, avioni do 1948 godine (samo propelerci, standardni avioni + poslije WW2 avioni kao SeaFury, J7W, Do-335, Avia-199 itd)

[COLOR=#ff0000]VARP_Bikini[/COLOR] - Baze na atolu + jedan nosač aviona na svakoj strani, temperatura mape 27°C, avioni do 1942 godine

[COLOR=#ff0000]VARP_Balaton [/COLOR]- Baze su smještene sa južne i sjeverne strane Balatona, temperatura mape 25°C, avioni do 1944

[COLOR=#ff0000]VARP_Kanal[/COLOR] - Baze su smještene na suprotnim stranama La Manch kanala izmedu Dovera i Calaisa, Battle of Britain tematika, temperatura mape oko 20°C, avioni do 1940 godine (samo RAF vs Germany avioni)

[COLOR=#ff0000]VARP_Koreja[/COLOR] - Baze smještene u MiG Alley području + nosač aviona za F9F, temperatura mape oko 23°C, avioni na mapi su mlaznjaci korišteni u Korejskom ratu

[COLOR=#ff0000]VARP_Krim[/COLOR] - Baze su smjestene izmedu brda na južnoj strani krimskog poluotoka (doba godine -jesen), temperatura mape 18°C, avioni do 1944 godine

[COLOR=#ff0000]VARP_Kuban[/COLOR] - isti raspored baza kao i vaša stara mapa samo bez airstarta, temperatura mape 24°C, avioni do 1945 godine

[COLOR=#ff0000]VARP_Pustinja[/COLOR] - kao što ime kaže pustinja, baze izmedu brdovitog dijela, temperatura mape 30°C, avioni do 1942 godine

[COLOR=#ff0000]VARP_Truk[/COLOR] - baze su smiještene na otocima jako blizu, temperatura mape oko 27°C, avioni do 1945 godine

[COLOR=#ff0000]VARP_Zima[/COLOR] - snježna mapa sa bazama dosta blizu, temperatura mape 1°C, avioni do 1943 godine

[COLOR=#ff0000]Stalingrad_crveni[/COLOR] - mapa prilagođena trenutnom SEOW-u. Plava strana ima AI-a koji dolaze u valovima. Ciljeva ima svakakvih, od brodova, tenkova, artiljerije, svega pomalo....

[COLOR=#ff0000]VARPmap10[/COLOR] -

[COLOR=#ff0000]VARPmap3[/COLOR] -

Avioni na mapama su samo lovci, DF server DF mape (iznimke IL-2, Ju-87G, SBD i Val na nekim mapama). Da se ne dosadujes dok si sam na serveru sve mape imaju brodove, tenkove, vlakove, vozila i slicne mete u relativnoj blizini (10-30km od neprijateljske baze) tako ako ste sami imate sta unistavati, na Koreji se u branama nalaze kamioni tako da ih je moguce unistiti i dobiti neke bodove itd. Sve mape su sa avionima Crveni (RAF, USAFF, USSR...) protiv Plavih (Germany, JAP...).

Za sada toliko. Kako bude dodana koja mapa, proširit ću ovaj popis.
    Posebne zahvale na novima mapama od cijele =VARP= eskadrile idu StG77_CountZerou koji se potrudio napraviti ih.
    Last edited by =VARP=Barracuda44; 17-03-2013 at 17:31.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Default Re: =VARP= server - popis mapa

Dodana je mapa varp_kanal koja se isto nalazi u rotaciji....
    Dodana je i mapa stalingrad_crveni i ona se ne nalazi u rotaciji buduci je namjenjena aktualnom treningu za seow i sve je na njoj u istim uvjetima kao i seowu uz pregrst low i high AI aviona na plavoj strani,brodova,pzoa i tenkova pa mozete isprobavat ucinkovitost cijelog arsenala na crvenoj strani.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

hvala Brane za popis mapa i objašnjenje !
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Dragunov View Post
    hvala Brane za popis mapa i objašnjenje !
    Popis je napravio CountZero, ja sam samo napravio "sticky" i stavio post u odgovarajuće mjesto da se uvijek brzo nađe.
    Tako da njemu idu zasluge pošto je on i radio dodatne mape.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Donor
    Bobby's Avatar

ma super....odlicno.......bravo.....za BoB mapu....juhuuuuuuu....!...castim picem ......cim se sretnemo.....hvala svima.......genijalno.........konacno......!

sto se mene tice.....ja cu svaku vecer na BoB....to me zanima 100%

i ne zaboravite ...........!load_mission VARP_Kanal
    Last edited by Bobby; 18-03-2013 at 08:57.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

Ok,hvala onda obojici,a eto i mene večeras na serveru da vidim kako to sve šljaka , tamo oko 21:00 se nacrtam !

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

uffff ne znam šta se desilo večeras na serveru , driveri od zvučne i procesora su se raspali , komp skoro izdahnuo .....

http://youtu.be/HwBmPiOmEGQ
    Last edited by =VARP=Dragunov; 18-03-2013 at 01:33.

Donor
    Bobby's Avatar

sad kad imamo BoB...na serveru.....mashala!

od svih mapa koje vrijede sada fali jos samo Kursk.... kad se sjetim kako je to dobra mapa (pogotovo ona uljepsana)...suze mi navru na oci...

jedino sto igram doma...

BoB-Kursk-Stalingrad-Kuban-Prokhorovka-Crimea-Pearl Harbour
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

Oće naš server biti uskoro dostupan?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!