Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Default P: Simped F16/USB

Dakle kao što ste mogli i vidjeti (čuti) u usporedbi sa MFG Crosswind pedalama, moje Simpedice su na prodaju. Savršeno očuvane (kao i sva moja letna oprema), stare godinu i pol. [DBS]EL_Marta ima također Simpedice i vozi ih već 10 godina.

Ja sam ih platio sve skupa s carinom i porezom oko 2500kn (330€). =VARP= članovi imaju popust i dajem ih za 1100kn, što je u rangu cijene saitekovih pedala u Algoritmu:

http://www.algoritam.hr/?m=5&p=proiz...=215&id=112650

Iako se po preciznosti ne mogu mjeriti sa MFG, još uvijek su to vrhunske pedale i puno bolje od svega što se može naći u slobodnoj prodaji.

Jedan DBS član je dobio prvi ponudu jer trenutno traži pedale, ali koliko mi se sad čini on će uzet MFG. I radi poštarine i radi manje zafrkancije općenito, te radi mogućnosti plaćanja na rate radije bih da ostanu u HR. Tako da će ovaj oglas tu stajat jedno 2 mjeseca (dok ja ne preuzmem svoje MFG Crosswind S/N 007).
    Last edited by [DBS]T}{OR; 02-08-2013 at 11:04.
    ... my "Hog Pen"
    LEVEL BOMBING MANUAL v2.0
    'MUSTANG' - compilation of online air victories

Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Default Re: P: Simped F16/USB

Nek bude 1000 kn. To je identična cijena prvom Saitek modelu - a dobijete neusporedivo bolji proizvod. Ako se nitko ne javi kroz dva mjeseca, pedale stavljam na međunarodno tržište.

Dat ću i mogućnost da se isprobaju prije kupnje, ali to tek nakon što mi stignu MFG da imam s čime letit.
    ... my "Hog Pen"

Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Našao kupca, lik slaže F-16 Simpit i iz Švicarske je. Ako ima netko zainteresiran ovdje i još se premišlja nek mi odmah veli da mu znam reć jer u protivnom pedale idu u Švicarsku.
    ... my "Hog Pen"

Senior Member

Posting Legend !
    =VARP=Nage's Avatar

Quote Originally Posted by [DBS]T}{OR View Post
    Našao kupca, lik slaže F-16 Simpit i iz Švicarske je. Ako ima netko zainteresiran ovdje i još se premišlja nek mi odmah veli da mu znam reć jer u protivnom pedale idu u Švicarsku.
    S obzirom da znamo financijsku sliku HR i ljudi u istoj moj savjet ti je da šalješ što prije za Švicarsku.
    "For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return." ~ Leonardo Da Vinci

Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Tako će i biti izgleda. Šteta. Ne samo da sam htio da ostanu u HR jer se onda ne bi morao zafrkavat s pakiranjem i poštarinom, već bi i lovu mogli jednostavnije riješit, da ne spominjem testnu vožnju. Milan veli da će mi poslat MFG prvom prilikom tako da će brzo pedale za Švicarsku čini mi se...
    ... my "Hog Pen"