Results 1 to 3 of 3
    Donor
    Chuck Norris among posters
    Bobby's Avatar

Default Petak, dan za metak.....

pozdrav

jel jos uvijek vazi ono staro pravilo da je u petak oko 22.00h bilo totalno raspucavanje i napucavanje u svrhu brusenja preciznosti ?

predlazem da vrhovna komanda odredi / predlozi neki termin za makljazu...ako se u to slucajno uklopi u neki trening za letace seowa ili se to radi na stalingrad mapi sa seow planesetom manje je vazno...

nedostaje mi ono zabavno napucavanje.....a i znao bi se neki termin oko kojeg se moze okupit ekipa (pa makar 4-5 ljudi)....ovako kad pogledam ..prazan server..i produzim dalje...

Bobby out
    Last edited by Bobby; 14-09-2013 at 14:32.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Default Re: Petak, dan za metak.....

Ima dana kada nas bude 5-6 na serveru. Onaj kome se da letiti, taj se pojavi na TS i čekajući ostale leta po bespućima HL servera. Kad nas se skupi barem 4, odemo na naš server na klasično raspucavanje obično tematske prirode. Sve je stvar dogovora.
    Mislim da je bez veze sada reči petak, dana tog i tog u toliko sati organizirano raspucavanje.
    Što se mene tiće raspucavanje može biti svaku večer što u konačnici i bude, čim nas se malo više okupi.
    Svi su pozvani a sad ako netko ima pametnijeg posla i bavi se nečim drugim, na to ja ne mogu utjecati. Da mu se leti, došao bi na TS i priključio ostalima. Čisto sumljam da bi nas bio veći broj ako bi se stavio topic u kojem se pozivaju ostali na raspucavanje kao da ostale dane nisu pozvani.

Dakle, sve članove VARP-a i ostale prijateljske eskadrile pozivam na raspucavanje PON-SUB (od 21:00h pa do kasnih sati) da svojim prisustvom uvečaju taj događaj. Svi ste pozvani.

Znam da se nekima ne da letjeti jer vide mali broj ljudi na TS-u, ali ako svi tako razmšljaju, TS će uvijek onda biti prazan.

Hvala Bobby-u na sugestiji svejedno. Kako dolaze hladniji dani, mislim da će i popunjenost našeg servera biti sve bolja i bolja.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Default Re: Petak, dan za metak.....

Ja dođem večeras...
    Its not the plane...its the plane and pilot
    VARP IL2 GB SKINS