Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 41 to 42 of 42

Thread: Komp za prodat

Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Barracuda44's Avatar

Default Re: Komp za prodat

Dezerteru moj, nemam ja nikakav problem ... ako tko ovdje ima problem onda si to samo ti. Ali tvoj problem je puno veći nego što se priča ovdje a bome i šire. Osim da si na glasu kao "Spammer svih spamera", radiš samo copy paste od foruma do foruma, ponavljajući jedno te iste stvari ekipa te već odavno sažaljeva ali nitko ti to nema hrabrosti reći u facu jer čovjek u tim godinama sa takvim problemom koji ti imaš, mogao bi svašta napraviti i nitko te baš ne bi htio imati na duši jer ne vrijediš pišljiva boba, ni kao osoba a još manje kao "pilot".
    Zato moj jedini problem u ovom trenutku je taj što sam ostao bez papirnatih maramica oplakujući tvoj odlazak iz VARP-a.

Nakon svega što si izrekao ovih dana samo si pokazao svoje pravo lice i tražio izgovor da napraviš ovo što si napravio i tako još malo privućeš ono malo pažnje kad već ne možeš na virtualnom nebu. Dokazao sam ti da si u krivu kad trabunjaš gluposti i busaš se u prsa kako su svi glupi i kako samo ti znaš što valja a kad treba dokazati nešto onda se sakriješ u rupu podvijenog repa. Po tvojim pričama kompjuteri su se trebali prestati razvijati još 1986.god od kad si ti kao u "tim vodama". Moraš se malo više informirati, ipak si ti već u godinama a ako nisi znao Pentium 200 MMX je davno izašao, ima i novijih i ne bi vjerovao bržih.

Ne preostaje mi drugo nego da te žalim, a ljudi kao ti...... mislim da sam sreo već jednog takvog, punog kompleksa i osjećaja manje vrijednosti koji traži sebe, učlanjen u 5 eskadrila i svagdje bi bio aktivan radeći iste stvari a to je spamanje i spamanje.

Zato odoh po novi paket maramica..... jer smo upravo ostali bez našeg dezertera..... a što se tvojih medalja tiće, pitaj se da li si ih uopće zaslužio kroz tvoj "aktivni" sastav a o tome bi se dalo pričati ali nisi više vrijedan spomena i ne želim trošiti svoje vrijeme ni malo na tebe.

Ako si htio skrenuti malo pažnje na sebe, glupo bi bilo reći da nisi uspio ali eto, neka i ti uspiješ u nećemu Bobby dezerteru. S obzirom da nisi balavac, mislio sam da ćeš se ponašati u skladu sa svojim godinama ali i za to treba imati malo kulture koje ti očigledno nemaš. I drago mi je da je ovo sve na javnom dijelu kako bi i dečki iz drugih eskadrila vidjeli kakav si kao osoba.
    Uostalom tko te uopće i doživljava, *NOB*Mrcine možda Bobby Fisheru. možeš misliti. Tamo ćeš se naletiti, sigurno.

Sretno ti bilo i želim ti da se što prije izlječiš ako uopće postoji lijek za tvoju dijagnozu.

P.S.
    Nadam se samo da imaš uključenu roditeljsku zaštitu da ti klinci neće pročitati ove gluposti koje pričaš iz posta u post pa da te se srame i pričaju kakvog to tatu imaju.

kako ti ono kažeš, samo bez ljutnje ali morao sam. Sorry.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Senior Member

Chuck Norris among posters
    =VARP=Gec's Avatar

Default Re: Komp za prodat

zaključavam ovaj thread.

Nemojte otvarati nove threadove da bi nastavili ovu svađu jer ću sve obrisat.

Jebga Hunteru morat ćeš si otvorit novi thread.

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Page 5 of 5 FirstFirst 12345