Results 1 to 9 of 9
    Member

Novice poster
    K=VARP=Kroatien Degman's Avatar

Cool =VARP= Kroatien Degman

Pozdrav, ekipa!

Moje ime je Roberto Gazdić. U Arma 3 community-u sam poznat kao i DegmanCro (Kroatien Degman). Neki od Vas možda me znaju kao kreatora "Croatian Armed Forces" moda.

Kada sam prije nekoliko dana napustio svoj (sada bivši) klan (*NOB* Mrcine, ovdje vjerojatno poznate po svojem pravom licu ispod maske), tražio sam bolju alternativu u kojoj bih mogao nastaviti svoj rad na hrvatskoj Arma 3 zajednici.

Kako ja, a vjerujem i još mnogi - u ovome klanu vide veliki potencijal, bilo bi šteta da se ne pokuša popularizirati i Armu 3 te učiniti je sekcijom jednako velikom i aktivnom kao i onom za DCS: World i IL-2. Nakon što se =VARP= Barracuda44 i ostali vodeći organi klana dogovore o tome, vidjeti ćemo kako će se situacija dalje razvijati.

Ukoliko stvari krenu na dobro, ja ću organizirati Arma 3 sekciju, održavati redovne treninge, združene evente sa drugim klanovima, warove, obuku za one koji su tek došli u svijet Arme 3 i drugo vezano uz to. Sekcija će držati do balansa između discipline, poštovanja i zabave. Ukoliko imate ikakve upite i zahtjeve, molio bih da me kontaktirate, pa ćemo se sve dogovoriti.

Što više dodati, nego kako se nadam Našoj budućoj suradnji i prihvaćanju navedenog od strane svih pripadnika =VARP=-a.

LP,
    K. Degman
    Last edited by =VARP=Barracuda44; 22-09-2014 at 02:16.

Senior Member

Hero among posters

Default Re: =VARP= Kroatien Degman

Vozdra Roberto, dobrodošao u VARP.

Nadam se da ćeš uspjeti u svom naumu da pokreneš i održiš ARMA 3 sekciju u sklopu VARP-a. Ja sam nekoć bio Team Leader u Mrcinama u ARMA 2, nažalost stao sam na par žuljeva previše pa sam promptno vraćen na čin laštioca cipela. Ukoliko bude potrebno ja sam na raspolaganju za bilo koji aspekt Arme (nažalost, računalo mi nije nešto jako tak da ne očekuješ čuda), pogotovo tenkovske dužnosti i pješačka izvidnica.

Nadam se da ćeš nam se pridružiti u IL-2 i Cliffs of Dover sekcijama (nikad dosta propeleraca, moram priznat), većina članova su zadrti "Šturmovičani" tako da ćeš tamo naletit na najveće bitange i zgubidane (Uključujući i mene). Dosta naše ekipe je zainteresirano i za DCS: World i ARMA-u (zapravo sve simulacije) tako da neće biti problema s tim.

Ali sad šalu na stranu, svi u eskadrili su vrlo sposobni i voljni učiti i isprobavati nove stvari tako da mislim da neće biti problema s tim. Mogu slobodno reći da su naši članovi u najboljih 5% svih virtualnih pilota danas, a to su postigli radom i trudom, a naša eskadrila je postala opće poznata po kvaliteti i profesionalnosti članova.

Naravno kao i svi ostali članovi eskadrile dobrodošao si nam se pridružiti u nadolazećem SEOW-u iznad Kurska u režiji =VARP=Thora i StG-77 Count Zero-a. Još jednom dobrodošao u VARP.

=VARP=Arg0n.

Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Barracuda44's Avatar

Dobrodošao Roberto. Drago mi je da si izrazio želju za pokretanjem Arma 3 sekciju unutar =VARP=-a te što se mene tiče imaš moju veliku podršku.

Za potrebe sekcije otvorit ću vam podforum u kojem će se raspravljati o svemu vezano za Arma 3.
    Za detalje se dogovorimo ovih dana.

Želim ti puno uspjeha oko organizacije sekcije oko koje ću ti pomoći koliko god budem mogao.
    Tebi i novim "gušterima" želim ugodan boravak na našem forumu pridržavajući se pravila =VARP=-a kojih smo se dogovorili a mogu se naći na "stealth" dijelu foruma. Možda ti se stranica čini da je prazna ali selektiraj tekst kako bi ga mogao pročitati.
    To je samo jedan "fičr" u našem brlogu a ima ih koliko hoćeš.

Sretno.
    Last edited by =VARP=Barracuda44; 22-09-2014 at 02:52.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Member

Novice poster
    K=VARP=Kroatien Degman's Avatar

Thumbs up Re: =VARP= Kroatien Degman

Prije svega, hvala na dobrodošlici!

Drago mi je konačno vidjeti discipliniranu i profesionalnu ekipu koja zna znanje.

Što se tiče ARMA 3 sekcije, jedino što bih ja u ovom slučaju zahtijevao bilo bi da bude dostupna na General forumima (kako ne želim da budemo sekcija drugog reda) i da još u sebi ima svoja tri podforuma, a ono su:
    a) Sekcija (najave treninga, warova, i drugo)
    b) Addoni, modovi i misije
    c) Taktička obuka

Mislim kako nazivi b) i c) govore sami u svoje ime. Ne znam je li problem stvoriti ta tri podforuma pod Arma 3 podforumom, no bilo bi stvarno zeznuto kada bi morali imat i addone i modove i misije i najave i sve to ARMA-ško u jednom jedinom podforumu. Glavobolja!

U svakom slučaju, valjda se sve to da sredit', a ostalo ćemo u hodu.

Ja ću reklamirati =VARP= klan gdje i kada god budem mogao, a valjda će Nas jednoga dana na šire znati prepoznati kao kvalitetnu i respektabilnu Arma 3 zajednicu (oko čega ćemo se morati potruditi svojom aktivnosti, trudom i radom na sekciji, kao i svojom suradnjom sa drugim klanovima i sl.).

Barracuda, sutra se čujemo pa ćemo ugovorit detalje!

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Dobro dosao! Nastojat cu naci nesto vremena i za Armu.
    U svakom slucaju,cestitam na inicijativi!
    S!

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Ja obično igram sandbox wasteland misije u MP ali znao sam nabaciti COOP koji mi je isto zabavan. U svakom slučaju dobro došao, ovdje su ti stari lavovi a neki od nas igraju armu od pojave flashpointa...
    Its not the plane...its the plane and pilot

Senior Member

=VARP=Gec's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Kroatien Degman View Post
    ... discipliniranu i profesionalnu ekipu koja zna znanje.

...
    uh koje li prijevare ...

dobro došao Roberto. Nadam se da ćeš uspjeti u svom naumu.

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

Pozdrav i dobro došao!
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Senior Member

Posting Legend !
    =VARP=Nage's Avatar

Dobro došao
    "For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return." ~ Leonardo Da Vinci