Results 1 to 9 of 9

Thread: ucrvani pozdrav

Junior Member
    Novice poster
    worm's Avatar

Default ucrvani pozdrav

Zdravo bećari. Moj nik uvijek i svugdje na netu je wormeaten.
    Rođen sam u Zagrebu gdje sam i živio do unazad 6 godina. Sada živim u Jaski.
    Tek sam izašao iz puberteta i u 48 sam godini života.

Uglavnom sam ArmAš ali u poslijednje vrijeme letim dosta.
    Osim ArmAe naravno posjedujem još i par flight simulacija, od kojih naravno pola nism niti letio na kraju jer sam prvenstveno MP igrač.
    To su Il2 CloD koji letim aktivno na ATAGu Spitfire uglavnom, Il2 BoS premium koji baš i nisam letio puno. te DCS World sa modulima P 51, FW 190D, A 10C, FC3, i Mig 21 za koji BTW završavam novi HRZ skin.

Nadam se da ćemo se uskoro družiti što na tlu a što u zraku.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screen_140929_020949.jpg   Screen_140929_021003.jpg  

Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Kaso's Avatar

Default Re: ucrvani pozdrav

Dobrodošao

Aj beliv aj ken flaj

Senior Member

Posting Legend !
    =VARP=Nage's Avatar

Dobrodošao i Bravo za skin. Izgleda fenomenalno što će biti super. Još kada EDGE ubace u DCS središ još kockicu i to je to.
    "For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return." ~ Leonardo Da Vinci

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Hunter's Avatar

Dobrodošao!

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Veliki pozdrav Crve. Dobrodošao u našu malu zajednicu. Mi smo malo proširili vidike pa se krenulo i prašinariti malo sa Armom3. U svakom slučaju mogao bi zaživiti i DCS samo nam treba neki pokretač (čitaj malo smo lijeni za neke stvari).
    Najaktivniji smo u starom IL-1946 modanim sa HSFX-om ali moram pohvaliti da su se neki "zapalili" i za Armu 3 tako da uopće ne sumljam da se i tu nećemo proširiti. MIG-21 koliko znam još uvijek nema nitko od naših ali će ga netko nabaviti (naprimjer ja) ali se čeka nekakva akcija, naravno.

U svakom slučaju pohvale za skin Miga, da bi riječ rekao. Izgleda odlično.

Čujemo se na TS-u.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Senior Member

=VARP=Gec's Avatar

Dobrodošao !

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Pozdrav! Sex od skina, nema kaj.
    ... my "Hog Pen"
    LEVEL BOMBING MANUAL v2.0
    'MUSTANG' - compilation of online air victories

Member

Novice poster
    K=VARP=Kroatien Degman's Avatar

Želim ti još jednu dobrodošlicu u (za nas dvoje) novi klan. Kao što je kolega Barac Cudama rekao, tek se širimo na području Arme 3, tako da bi uskoro trebalo postati malo življe. Uskoro bih trebao dovršiti i novu verziju CROAF-a (sada CROAPF), pa i to možda bude doprinjelo rekamiranju sekcije. Trebamo snimati Naše treninge, mečeve i dr. te ih uploadati/streamati na Youtube ili dr. stranice kako bi ljudi čuli da postojimo. Također valja spomenuti i Našoj novoj klanskoj ekipici kako si ti glava Tactical Battlefield PvP moda, pa bi valjalo i da tu i tamo organiziraš/amo ponešto na tu temu.

BTW HRZ skin ti je odličan, a uistinu i autentičan! Teško kako ću te moći nadmašiti ako ikada dobijem MiG-21 model za svoj Arma 3 mod, ali dat' ću sve od sebe.

* Net mi je trenutno isključen, tako da nemojte računati na mene kao na organizatora treninga ovog tjedna (više/manje)

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Dobrodošao crve. Ovdje obitavaju u dobrom broju vrlo iskusni igrači. I godinama i stažom hehe. S armom sam od početaka pa i prije toga (Flashpoint). ARMA3 odsjek (kao što je i rečeno ranije) se zahuktava a naša "zanimacija" još uključuje i letačke simulacije; dobri stari IL2 46, CLiffs of Dover, DCS i IL2 BOS. S tim da se najviše igra IL2 46 (SEOW) pa onda neki od nas igraju Cliffse, DCS i BOS. Ja uz ARMU 3 igram i DayZ standalone, Insurgency i Verdun...Neki dečki praše i Company of Heroes....
    Its not the plane...its the plane and pilot