Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Donor
    Chuck Norris among posters
    Bobby's Avatar

Default Re: VKB Gladiator Pro

~S

Dopao mi se joy...rekoh sebi idealno za DCS Bf-109K ......i tako ja odlucim to kupit kad ono Amazon ne isporucuje u HR ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2016-09-20.png   2016-09-20 (1).png  
    Last edited by Bobby; 20-09-2016 at 19:40.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Quote Originally Posted by Bobby View Post
    ~S

Dopao mi se joy...rekoh sebi idealno za DCS Bf-109K ......i tako ja odlucim to kupit kad ono Amazon ne isporucuje u HR ?
    VKB Europe inače šalje ali oni imaju u ponudi samo VKB Gladiator Pro. "Običnu" verziju ću probat nabavit preko engleskog ili njemačkog Amazona. Trenutno nije na lageru ali bilo je. Dakle gledaš amazon.co.uk ili amazon.de
    Ekipa iz VKB-a Europe mi je objasnila da nemaju regular verziju u prodaji za EU radi nekih prava za EU tržište na neke dijelove (navodno neka kineska firma ima prava). VKB će raditi verziju (pod drugim imenom) za EU tržište koja će bit lošija i bez MARS senzora a to ne kupujem...Ako ne bude nigdje za nabavit pravi Gladiator onda ostaje opcija preko frendova iz Rusije, Amerike....Ali velim, švapski i engleski amazon obično šalju u cijelu EU...Postoji i neki rus koji na ebayu prodaje obične gladiatore ali njemu ne vjerujem a i cijenu je poduplao.....
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 20-09-2016 at 22:11.
    Its not the plane...its the plane and pilot

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

U Poljskoj se prodaje "OEM" verzija običnog Gladiatora pod imenom Javelin. NAvodno sve je isto kao kod Gladiatora ali je twist funkcija sa nekim potenciometrom umjesto MARS senzora. Ali to ne bi trebao biti neki problem ako koristimo pedale. Jedini problem može biti za neke nepostojanje funkcije gdje se mgu iste tipke koristiti za više stvari ali to meni nije bed jel ionako na joyu tipke koristim samo za pucanje, flapse itd...a ono najbolje je da je cijena Javelina 63 eura dok je Gladiator oko 100 eura...

https://www.ravcore.com/produkty/javelin/

detaljno pojašnjenje razlike Javelina i Gladiatora od Sokola
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 28-09-2016 at 13:55.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Kratki review jednog Poljaka za Ravcore Javelin verziju Gladiatora (dakle sve isto kao obični Glad samo su jeftiniji potovi na twistu, što nama s pedalama nije ni bitno). Također ograničena jei programibilnost tipki (u odnosu na "originalni" Glad) što meni recimo ne smeta jel sam navikao samo glavne stvari imati na sticku (pucanje, flapsi, bombe, WEP itd). Uspoređuje ga i s T16000M.
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 14-10-2016 at 10:27.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Još jedan kratki poljski review Ravcore Javelina (Gladiatora). U kontaktu sam s njima pa ga naručim ako neće poštarina bit puno. I napravim review.

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

Može, super !
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Poljaci javljaju da traže zastupnike po EU i da ne šalju van. Uputili me na češke web dućane. Od jednog dobivam odgovor da nemaju dostavu DHL van Češke al da će smisliti nešto za mene. Joystik kažu, još fizički nije stigao u češke dućane. Još je preorder.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Poslao sam na par adresa na češke web dućane i javila mi se 3 dućana s tim da je jedan bio jeftiniji pa sam od njih naručio. Došao me 620 kn s PDV-om i poštarinom što nije malo ali za ovaj joy nije ni puno. Bacim neki review.
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 21-10-2016 at 15:00.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Izgleda da su te OEM verzije s nekim problemima. Sve je točno gore što sam napisao, ali izgleda da kinezi nemaju kontrolu kvalitete pa se dešavaju neka sranja. Dvojici od trojice za koje znam da su uzeli "kopije" se dogodilo to da im je nakon par tjedana joystik izgubio preciznost u sredini jel "pleše" kod dead zone. Ali ne radi senzora koji su vrhunski MARS senzori kao i u gladitaoru već radi manjak kontrole kvalitete i korištenja nekih jeftinijih lubrikanata. Uglavnom ja sam otkazap narudžbu jel srećom plaćanje nije bilo provedeno i sad čekam da se VKB Gladiator pojavi opet na amazon.de. On bi trebap biti malo skuplji od Javelina al bar znam što uzimam.

Donor
    Bobby's Avatar

Last edited by Bobby; 07-11-2016 at 14:46.
    http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast