Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 31 to 39 of 39
    Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Tvrdi's Avatar

Default Re: DCS WORLD - 2018 AND BEYOND

Brane/bobby @ Fala na infu obojici...dugo sam van DCS svijeta...16GB RAM bi trebalo bit dosta na 1200p. Ali ovako iz prve sa 8GB RAM i 3GB VRAM ne ide baš dobro a brijem da mi čak i proc i grafa nisu baš najbolji za tu jebeno neoptimiziranu simulaciju..
    Its not the plane...its the plane and pilot

Donor
    Bobby's Avatar

S

ono letiš iznad njih i nemaš vremena vidjeti koliko je dramatično dolje.....

http://2ndvarp.net/attachment.php?attachmentid=5156&d=1513705491
    "Fighter pilots make movies, Bomber pilots make history!".

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Tvrdi View Post
    Kad ćemo baciti neki VARP let u DCS?

A kad hoćeš?

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Hunter's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Tvrdi View Post
    Nisam probao Milanove ali različite su u konceptu. Kod mene je problem prostor i to kaj mi je komp u boravku te office style stolica i plitki stol. Nema tu mjesta za cockpit setup tim više kaj Milanove treba montirati na ploču jer su inače nestabilne. Još se navikavam na sistem gore-dole umjesto klasični ali ti mogu od prve reći da su jako jako precizne. Dakle svaki mm pomaka se registrira i ciljanje je s njima pjesma. Neki lik koji je imao i simped i MFG i CH veli da su njemu najpreciznije.
    Aha...ok, ja sam shvatio da Milanove ne kupuješ zbog cijene...krivo sam shvatio.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Hunter View Post
    Aha...ok, ja sam shvatio da Milanove ne kupuješ zbog cijene...krivo sam shvatio.
    Ma ne. Razlika je 300kn. Plus kaj je Milan bio jako fer. Iskreno, da napravi neke low profile metalne combat style (peta na podu) pedale ja bi to kupio od njega i nebi pitao za cijenu.
    Nego prvi dojmovi s VKB su odlični. Iako još se privikavam na taj heli sistem gore dole, navikao sam na klasično "guranje". Pričao sam s likom koji ima i MFG i Slaw i VKB pedale....Veli svake imaju svoje prednosti a prednost VKBa je velika preciznost blizu centra a to je jako bitno kod ciljanja i to sam i sam skužio. I već spomenuta prednost kompaktnost odn. što su više za office stolove i stolice. Ove druge bi išle više u cockpit setup. Ja sam sad čak skužio da mogu noge skroz na podu držati i onda samo dignem odn. rotiram gornji dio stopala i već sam na pedalama. Kod dužeg leta to dobro dođe. Pedale se ne koriste često u letu (skretanje i ciljanje) kod WW2 aviona. Osim na pisti. Može se i kod njih podesiti otpor opruge i udaljenost podloga za pete kao i okrenuti CAM (hard center i soft center). Širina je ok a možeš se i izvaliti jer su pedale zapravo šipke po kojima onda možeš stopalom kako ti paše. Ono kaj ću probat jednom je modat ih odn. nekako ih fixirati u poziciju koja je više okomita tako da guram pedale slično kao kod onih novih thrustmasterovih pedala koje su valjda najbolje na tržištu ali su užasno skupe i solidno velike (Thrustmaster TPR Pendular).

@Thor- skužio sam da prvo moram kupit još RAMa da mogu letit to đubre od igre..sad sam na 8GB
    Last edited by =VARP=Tvrdi; 15-01-2019 at 11:28.
    Its not the plane...its the plane and pilot

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Ja sam jucer isprobavao neke nove postavke od kika kaj ga je Brane preporucio i opet imao trzuckanja.
    Moram se opet poigrat s tim. Da mi je vec pun k tih igranja s postavkama, bome je.
    Uglavnom, dosadno je igrat sam. Ja sam zavrsio ove F18 campaign misije. Treba odma krenut bez ikakvih ikona. Ovak s ikonama je bas bezveze.

Donor
    Bobby's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Thor View Post

Uglavnom, dosadno je igrat sam.
    Multiplayer ??

Blue Flag ?? http://gadget.buddyspike.net/

PVP ?? 104 Phoenix server ??

svaku večer online ima bar 100 otključanih servera razne tematike od WW2 do WW3 !

LP

Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screen_190114_203416.png  
    Last edited by Bobby; 15-01-2019 at 19:14.

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Bio sam neku vecer na jednom multiplayeru po prvi put. Spawna me guns only u F18 a Miguse29 okolo me gadjaju raketama. Nisam toliko bjezao i skrivao se po rupama od SEOW Kurska. Izbjegao sam brat bratu 7 raketa prije nego su me razvalili. Trebao bi se nekak naoruzat, al ne znam jos kako.

Donor
    Bobby's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Thor View Post
    Bio sam neku vecer na jednom multiplayeru po prvi put. Spawna me guns only u F18 a Miguse29 okolo me gadjaju raketama. Nisam toliko bjezao i skrivao se po rupama od SEOW Kurska. Izbjegao sam brat bratu 7 raketa prije nego su me razvalili. Trebao bi se nekak naoruzat, al ne znam jos kako.

jednostavno na aerodromu naredis tehnicarima Rearm & refuel…..po zelji

za meni klikneš kosa crta kod entera (Slash key / meni ž slovo) ili odrediš neku tipku za komunikaciju

ili Voiceattack (imaš free trial..plus free profil....ili reskiraš par $....) narediš Rearm ! ili što već treba....i vozi

imas detalje na linku
    https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=198297

ili Youtube iz kojeg sam ja učio
    https://youtu.be/PFwDgJP4PqM
    Last edited by Bobby; 16-01-2019 at 12:24.

Page 4 of 4 FirstFirst 1234