Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Pozdrav ekipo!

Junior Member

n00b poster

Default Pozdrav ekipo!

Ja sam Marko Kućan callsign "LiquidSnake". Imam 34g i dolazim iz Zagreba. Tvrdi je slucajno naletio na mene, pa mi je predlozio da vas upoznam i dođem letjeti za VARP. Drago mi je da se to dogodilo. Djelujete mi kao dobra ekipa i nadam se da cu se dobro uklopiti. Nesto o sebi. Ja sam regular Joe with regular job. Cilj mi je zivjeti zivot mirno, bez stresa. Obitelj, kuca, djete, sport, IL2. Live and let live kako bi rekli. Volim zrakoplove od malih nogu, a zaljubio sam se u IL2 od 2005g, vecinom igram kao njemacki pilot. Najdrazi zrakoplov mi je Bf-109 svi modeli. ;D Volim i pilotirati sa attackerima. To bi bilo to. Hvala!

Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Klingon's Avatar

Default Re: Pozdrav ekipo!

Dobrodošao kolega!Bilo mi je lijepo jucer letjeti sa tobom i nadam se da ce ti se dopasti nasa luda ekipa..Pokazao si da znaš i možeš i predlažem da vodiš jedan wing.....

=VARP=Klingon,deputy commander,Liaison

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Dobrodošao Tekući u naše gnijezdo. Drago nam je da si se odvažio pridružiti nam se... ipak smo mi =VARP=.
    Mi smo ti ovdje također zaljubljenici u letenje pa i malo šire. Najviše se letjelo na starom IL-2 1946 a tu i tamo pojedinci na DCS-u ili Falconu BMS.

Jedni smo od rijetkih koji su zadnjih godina organizirali SEOW-e, najviše zahvaljujući =VARP=Thoru i njegovoj volji i želji da izgura to praktički sam. Zadnje vrijeme večina je bila slabo aktivna (čast izuzecima poput =VARP=Huntera, =VARP=Dragunova, =VARP=Kroata) dok neki kao ja, skoro nikako. Nadam se da ćete vi novi donjeti malo svježe krvi pa se i ostali "umirovljeni" ponovno aktiviraju. Uz klasičan manjak slobodnog vremena nekima je kamen spoticanja i konfiguracija koju je malo vrijeme preteklo da bi normalno vrtilo BoS.

Rijetko ćeš nekoga naći prije 22h ali ima izuzetaka. Imamo i svoj server za IL-2 BoS kao i za stari IL-2 1946.
    Ne "jedemo" malu djecu u zraku ali nismo niti za baciti. Večini je BoS novi i svi se privikavamo na flight model.
    Kako skupimo sati u zraku, naše vještine će ponovno doći do izražaja kao nekada u starom IL-u ali treba vremena i treninga.

Da ne dužim više, dobrodošao ti nama još jednom i bilo bi mi drago da u jednom od postova slobodno podijeliš svoje iskustvo za BF-ove i 110-ke kojeg sigurno imaš.... glede taktike letenja B&Z, engine managementa, skipanja i ostalog što ti padne na pamet.
    Nemoj se ustručavati, takvog materijala nikad dosta pogotovo što isto i primjenjuješ tako da neće biti suhoparna teorija.

Last edited by =VARP=Barracuda44; 01-05-2019 at 19:37.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Junior Member

n00b poster

Hvala ti. Cijenim to.

Junior Member

n00b poster

Ok. Nema problema. Mozemo na nasem serveru napraviti mali trening i namjerno vjezbanje engine managmenta na Bf-110 ki. Tipa Bf-110 E2 ima slabije motore stoga je potrebniji bolji engine managment da se zrakoplov odrzi u zraku sa samo jednim motorom. Na serveru mozemo namjerno ugasiti jedan motor. Simulira ostecen motor ili unisten. Nije neka fizika. Ugl. Sto se tice Bf-110 G2 on ima snazne motore. On sa jednim motorom bez pol frke leti. Takoder procedura kod ostecenog zrakoplova tipa prije sljetanja wingman ti preleti blizu zrakoplova i javi stanje. Tipa ako ti je odlomljen flaps na jednom krilu bf110ki spustanje flapsa kod sljetanja izazove da ti je zrakolov lako gubi kontrolu i cini sljetanje skoro nemogucim. Wingman ti javi dali su ti se kotaci spustili, zna se dogoditi da ti je odvaljen kotac. Lampice u kontrolnoj ti jave da je sve ok no u stvarnosti bez kotaca odlomi ti se podvozje i onda riskiras da oba propa ili jedan unistis.. itd..

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Pozdrav! Solo svirka je svakako ok, ali orkestar je ono pravo. Dobro nam došao!!!

Senior Member

Posting Legend !
    =VARP=Gec's Avatar

Bok Marko i dobro došao u naše malo društvance. Svi smo ovdje relativno normalni ... osim Klingona. Ali bezopasan je

I ja sam ti na žalost jedan od onih koji se palice nisu primili već duže vrijeme. Sad sam trenutno u nekim drugim vodama (motori i Eve Online), ali avioni su i dalje moja velika ljubav pa ak već ne letim onda gledam posjetiti čim više aeromitinga.

Anyway, dosta o tebi ajmo sad o meni malo ...

Dobro nam došel još jednom

No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Dobro došao Marko! Ništa se ne događa slučajno. Ja nikad nisam nikom prišao na taj način da bi ga zvao za bilo kakvo igranje a još manje za simulaciju. Tak da brijem da je sve zapisano haha

Its not the plane...its the plane and pilot
    VARP IL2 GB SKINS

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

Hahaha,Gec zmijo jedna ,kad ćeš naletit na pivu u Zagorje??

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!

Senior Member

=VARP=Dragunov's Avatar

Pozdrav i od mene , drago mi je da si s nama i da ćemo skupa u akciju. Ideja o treningu na našoj mapi i testiranju aviona motora je odlična. Naročito za 110E koji nije kralj poput G verzije. Kako je meni prva opcija oduvijek bila JABO bit će mi drago čuti tvoja iskustva. Ovdje svi lete sve (po potrebi) tako da nam nije problem uskočiti u bilo koji cockpit na treningu.
    Zanima me i da li si koristio neke od modova koji se nude i kužiš li se u neki conf.ini file ( u 1946 sam redovno čačkao po tome,a li ovdje se još ne usudim hahahah)

Potajno još uvijek letim Il 1946, a i moja supruga je jedno vrijeme na starome Il-u bila gunner i letjela transportere...život nam se promijenio selidbom za Njemačku, pa ne mogu reći da svakodnevno letim, ali kad god mogu, dođem.
    Volim letjeti sve a najbolje se osjećam u 109F. No za plaženje po zemlji preferiram bilo što, rusko ili njemačko, svejedno, samo da ima tonu municije. Pozdrav i vidimo se! ~S~
    Last edited by =VARP=Dragunov; 02-05-2019 at 10:30.
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Page 1 of 2 12 LastLast