Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Živeli!

Default Živeli!

Bok, ja sam Alex, Callsign "NeedForWD40" dolazim iz Zagorja (Oroslavje), jučer mi je prijatelj poslao link sa pc experta da se traže piloti za VRSquadron, do tad sam mislio da toga kod nas niti nema :/
    Da se ne pitate zašto, malo o meni. Flight simulator sam prvi put probao u vojarni na sljemenu krajem 90'ih, stari je videl da mi se dopalo, kupil mi je MS Flight sim (3cd-a) i od te godine stalno imam joystick , naravno nastavilo se sa CFS3, koji je bil super, pogotovo graficki, zatim je ubrzo dosao i il-2, i tu je bilo gotovo, i bil sam in for life Prve multiplayer korake sam napravio još na 56k modemu, al i više zbog organizacije svojeg vremena provodim na SP, nešto naravno o avionima i znam pošto se generalno interesiram. Htio bih da imam s kim podijelit koju riječ, vidit kak ideMP, i naravno upoznat i domaću ekipu koja voli avione i sl.

Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Tvrdi's Avatar

Default Re: Živeli!

Bok Alex, VARP eskadrila postoji još od vremena starog ila a bilo je i prije toga eskadrila npr. PE, 102nd yu, 15JG52 itd (Agramer i ja smo bili članovi PE) s tim da su neki imali dužu pauzu pa sad svi letimo na novom ILu.
    Naš član Klingon je isto iz zagorja pa bumo konačno imali dva pilota koji se kuže kaj su rekli. Šalim se, naravno. Letimo uglavnom srijedom i nedjeljom i to na našem serveru ili na KOTA serveru. Obzirom da si dugo simmer onda si upoznat valjda s tim koju opremu bi trebao imati i sam princip dogfighta, timskog letenja itd.
    Dobrodošao.
    Its not the plane...its the plane and pilot
    VARP IL2 GB SKINS

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

Dobrodošao!
    Hah, napokon netko iz susjedstva(Zagorja)Ja sam iz Pregrade hehe..daklem dobrodošao još jednom,u našu skromnu družinu zaljubljenika u avio-simulacije i avione i sve ostale letjelice općenito...
    Mi smo se svi prebacili sada uglavnom na Box great battles(Battle of Stalingrad,Battle of Moscow,Battle of Kuban,Boddenplate)
    Bitno da imaš Battle of Stalingrad ,a ostali moduli se nadograđuju na njega..Btw sad ti je na akciji Battle of Stalingrad-premium edition(Još dodatna 2 kolekcionarska aviona) ako nemaš a želiš letjeti sa nama i košta 27.19USD, a imaš i obični Battle of Stalingrad koji košta 16,99 USD (Svi moduli su na akciji sada)
    Evo ti link:
    https://il2sturmovik.com/store/battle-of-stalingrad/
    Još uz to ,ako nemaš instaliraš Team speak3 da se možemo čuti i slušalice i mikrofon....ostatak možemo u toku rješavati!
    Dobrodošel!
    Last edited by =VARP=Klingon; 21-05-2019 at 12:40.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!

Donor

Posting Legend !
    =VARP=Thor's Avatar

Dobro dosel zagi!

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Dobro došao u =VARP=. Nadam se da zadovoljavš sve kriterije jer ovdje ti nitko nije baš normalan tako da bi se trebao brzo uklopiti.
    Letimo kad god možemo/stignemo i koliko nam RL obaveze dopuste.
    Ako bude trebalo pomoći (a hoće)...koja glupa riječ ..... slobodno se javi kako bi se što prije pridružio letenju.
    Trenutno smo se prešaltali na IL-2 BoS i još uvijek se privikavamo na sve. Kao što Klingon kaže... trenutno je akcija na službenim stranicama pa bi bilo idealno iskoristiti je ako te vuče letenje s nama. Uglavnom smo "starija" ekipa čast izuzecima tako da nam je zabava i zafrkancija na prvom mjestu. Ima i onih koji pre ozbiljno shvaćaju sve ovo ali omekšati će, bez brige.

Za početak instaliraj Team Speak 3, broj mobitela ostavi u režiji kako bi te dodali u "voc ap grupu"... samo molim te nemoj pitati gdje je režija ... pa ćemo onda redom.

Za sad toliko od mene i želim ti da se što brže uklopiš i pridružiš u MP jer to se ne može uspoređivati sa SP ..... nikako.

P.S.
    Nisi naveo koliko godina imaš.... čisto za informaciju i da li se prijavljuješ u =VARP=?
    Last edited by =VARP=Barracuda44; 21-05-2019 at 21:50.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Jedva čekam da obavimo koji let, hvala na dobrodošlici ,Preciznije imam 34god. i iz Oroslavja sam, radil sam u IT-u zadnjih 8god. sad se bavim 3D računalnim modeliranjem CAD i CAM. drago mi je i da ima još zagoraca jer sam polupismen . Dal se prijavljujem u eskadrilu, to budete prosudili vi, ak se ne varam... spreman sam za let, imam pedale već par, godina, sklepal sam si ir-tracker, takodjer posjedujem IL2-BOX, Moscow, Kuban, Stalingrad i Bodenplatte. Nisam savršen, ide mi većina toga osim prepoznavanja protivnika xD, pa me muče dogfighti u MP-u. Dok skužim jel FW190 il La5, ili P40-BF109 (ima toga još), ak mu ne vidiš kiler ili iz krivog kuta ne pucam, i li ne reagiram na vrijeme i gotovo, definitivno prednost u tome ima komunikacija, taktika, i let u formacijama, bez cega to i je nerealno igrat sam u mp Kaj se tiče letačkih preferencija, cijenim obje strane, volim attackere, ili lovce u ulozi istih P-47 P-40 FW190, takodjer smatram Švabsku tehnologiju naprednijom, pa veoma cijenim rad Kurta i Willya

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

Hi again!Znači spreman si i sve imas....instaliraj ts3 i navecer se pojavi na tsu...Naš dan za letenje/trening je srikeda/Nedjelja....Šta se tiče prepoznavanja aviona to bumo riješili kad počneš s nama letit i upoznaš se s taktikama,ekipom i letenjem u grupi..svaki dan netko leti ili na našem serveru ili kota serveru tako da uvijek nekoga ima.Vidimo se!Btw lozinka za ts je pass!

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

E da,kak ti je Barracuda rekao ostavi broj telefona fa te dodamo vac ap grupu....

Evo, kupil sam neke k+ sluške i mic, nemam još wacap, koristim vajber i mesinđer, javim danas hoću li stići, zapeo sam na poslu, radim btw 12h, 8-20 ai klizno i poluklizno, totalni kaos, al zna se onda zalomit da imam 3 dana free tako da, nisam pouzdan previše, ne diktiram si posel sam, živim sa djevojkom i živimo od svojeg rada, tak da, to mi je br.1, osim ak se da živit od šturmovika, evo dajem otkaz broj moba na forumu?
    Last edited by =VARP=NeedForWD40; 22-05-2019 at 17:13. Reason: broj moba u na forumu

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

Bok!Gle, svi imamo rl i igramo kad stignemo..Nema pritiska....Odlicna smo ekipa i brzo ces se uklopiti....Na forumu?Imas mogucnost privatnih poruka, pogledaj opcije..Daj na privat poruku broj pa te ubacimo na vac ap lol.Tu se na vac apu dogovaramo i zafrkavamo i informiramo..Ako nemas instaliraj si i imaj samo nasu grupu...Si ju in d skaj...
    Last edited by =VARP=Klingon; 22-05-2019 at 18:27.

Page 1 of 2 12 LastLast