Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Pozdrav ekipa!

Default Pozdrav ekipa!

Evo da se predstavim (možda ponovno jer imam izgleda ovdje acc iz 2014. godine !?).

U svakom slučaju, privatno sam prijatelj Ribbona, iz Zadra sam i zaljubljenik sam u virtualno letenje od malih nogu i od prije interneta. Il2 se naravno palio svaku večer iza 19h (jeftiniji impulsi ) još od 2001. kada sam bio član PE, a zatim duži niz godina EAF, a u ROF-u Syndicate Squadrona jer EAF nije bio aktivan u WW1 simulaciji.

To bi bilo to o prošlosti, sadašnjost je da sam uzeo malo dužu pauzu od simova, ponio malo drugi hobi (motori), ali ne vidim razlog da to opet ne spojim. Ako može Tom Cruise, jelte...

A budućnost je nadam se u VARP-u kad se bolje upoznamo.

S!

Default Re: Pozdrav ekipa!

@=VARP=Klingon drz ga.....napadaj! Hahaha

Senior Member

Mega-Power poster

Pozz i dobrodosao !!

Donor

Chuck Norris among posters
    =VARP=Vjeran's Avatar

Pozz!
    "I would attack only if I had 2000 meters clearance above them, then I would come down with great speed and shoot them down."

— Erich Hartmann, Luftwaffe, 352 aerial victories.

Howdy

Donor

=VARP=Klingon's Avatar

Pozz,dobrodošao,kažeš vidiš se u varpu..najs!Opremu imaš?Ray Ban cvikse? Nema druge nego da te pocnem poticati da se pridruzis ovoj skromnoj nadasve vrlo zabavnoj ekipi te da znas i imas živaca primati šale na svoj račun i na tuđi ofkors....si ju!

Akcija spasimo Ribbona....
    Last edited by =VARP=Klingon; 05-06-2020 at 14:05.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!

Donor

=VARP=Barracuda44's Avatar

Pozdrav CyClops i dobrodošao. Na pravom si mjestu kad je IL-2 u pitanju. Ako želiš pristupiti VARP-u, u tijeku je akcija "spasimo Ribbona" i sav dobrovoljni prilog ide za njegovo izlječenje.... Nismo ga mogli poslati nekom običnom psihijatru, uvijek se potrudim da svojoj ekipi pružim najbolji tretman i doktore. Ako letiš i DCS, možda se skupi kandidata..... Nego ajd da prvo spasimo Ribbona, pa ćemo onda Klingona i ostale. Moj termin je tek u 7.mjesecu tako da će te morati potrpiti takvog do tada. ��

Pitaj slobodno što te zanima, ne boj se, skoro svi su bezopasni.

"There are only two types of aircraft: Fighters and targets."

Donor

=VARP=Tvrdi's Avatar

Pozdrav, CyClops! Ja sam bio u PE kao PE_Tvrle i tamo sam bio jedan od iskusnijih pilota. Kasnije sam prešao u VARP. Letio sam puno u ROFu gdje sam bio beta tester a bio sam član =IRFC= eskadrile koja je "iznjedrila" Requiema koji je sad RL pilot na airlinerima i radi odlične youtube tutoriale za IL2 GB. Obzirom da si letio i na starom ILu znači da još ne nosiš pelene kao Ribbon a nadam se i da ti je glava barem malo manja. Jer i ja sam porijeklom iz Zadra (otac, nona iz Trogira) i imam dosta veliku glavu kao i Ribbon. Fokus u VARPu nam je na zajebanciju na svoj i tuđi račun s time da kad se fajtamo online onda drugoj strani nije baš svejedno jer smo većinom extremno iskusni piloti.
    Its not the plane...its the plane and pilot
    VARP IL2 GB SKINS

Hvala na dobrodošlici momci

Naravno da se vidim s vama ukoliko to odgovara svima. Da ne odgovaram pojedinačno na postove, pa ću ovako malo zbirno.

Opreme imam dovoljno, iako su neke stvari možda već za mirovinu, ali sve radi.
    VR je još uvijek Rift, hotas i quadrant su CH Products.

Mada više koristim MS FF2, što ću kad sam sucker za tim force feedbackom, znam da su noviji proizvodi precizniji i bolji, ali ni jedan ne drma tako cool kad se stisne trigger ili leti na rubu stalla .

Pedale sam uzeo naravno domaće, MFG Crosswind, a glasine kruže po Kalelargi su da će biti još kvalitetne opreme domaće pameti i proizvodnje .

Plan je svakako neki upgrade, počev od PC-a nekad krajem godine, pa onda i sve ostalo kako uspijem.

Što se tiče spašavanja vojnika Ribbona, uff mislim da klasična medicina i lijekovi neće dati željeni učinak. Već 2 lita se dobrano znojimo ja, žena, brat, ekipa...nekako mi se čini da će prije cjepivo za Coronu.

A moram i razočarati Klingona, ništa ni od Ray Ban cvika, neka čudna uska tikva je to, više sam Silhouette tip.

Quote Originally Posted by =VARP=Tvrdi View Post
    Pozdrav, CyClops! Ja sam bio u PE kao PE_Tvrle i tamo sam bio jedan od iskusnijih pilota.
    Sorry Tvrdi, bio sam jako kratko u PE jer sam imao u to doba neke jako dobre frendove iz Škotske i Engleske, pa sam zbog njih prešao bio u EAF (European Air Force). Ali više sam nego siguran da smo se sretali u virtualnom plavom, jer mi smo dnevno hostali nebrojeno puno coopova na HL-u u često su s nama bili i PE u velikom broju.

Baš su to dobri dani bili, čudno kako je taj Hyper Lobby spajao ekipu. Šteta što novi IL2 nije došao s takvim sustavom Coop misija i lobija.

Page 1 of 3 123 LastLast