Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Donor

Posting Legend !
    =VARP=Hunter's Avatar

Default Re: Graficke Postavke il2 GB v4.504

Bok Bobby...bome su to bili dobri letački dani.

Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Quote Originally Posted by =VARP=Dragunov View Post
    Da, o tome se svakodnevno raspisujemo po našem whatsappu. Njima i Jasonu neka lova kaplje, mi nezadovoljni, promijeniti se ništa neće dok je toga enginea. Osobno maštam o nekoj novoj igri koja će podržati Pacifik i MTO. Dok se to ne desi, složim si nešto u 1946-oj i potopim pa sam sretan.Ovo dodavanje kamiona, srebrne kopče na kaiš pilota itd u BoX-u me samo nervira. Da nije VARP ekipe odavno bih bio u singleplayeru i letio u gaćama nedjeljom prije ručka.
    Slažem se sa većinom rečenoga. Problem je što kao što sam naveo, Jason ne vidi ili ne želi vidjeti da živimo u 2021 gdje su MP igre mainstream a nama je interface i net code iz kasnih devedesetih (još sam puno rekao).

Bobby je u pravu kad kaže da smo uspjeli iskusiti zlatno doba WWII avio simulacije i starim Sturmovikom. Prije modova tj. jer je za to mene osobno bilo zlatno doba (2005. - 2008.).

DCS World (War II) ne bih osobno otpisao. Trenutno su tamo apsolutno najbolji zvukovi u bilo kojoj avio simulaciji na temu WWII. A sada i sasvim pristojan damage model koji mi je osobno bolji od "akrkadnog" iz IL-2. Možda čak u rangu CloD-a. Jednostavno diže atmosferu i osjećaj na novu razinu.

Ako ispune obećanje da u Q1 ove godine stižu novi oblaci koji će konačno biti sinkronizirani online - to bi za mene mogla biti prekretnica da se za lovačke WWII potrebe prebacim na taj simulator. Jer koliko god da su popravaka u IL-2 napravili sa scalingom (nakon toliko vremena btw. gdje se nekolicina pretpotopnih vizionara / fanatika borila da se ništa ne promijeni), ipak igra pati od starog engine-a koji na većim udaljenostima nema kontrasta za normalni spotting sada kada konačno imamo scaling implementiran.

Što me dovodi do zadnje postavke u IL-2 GB koju bih preporučio ali osobno ne koristim ako imate velikih problema sa spottingom, a to je landscape filter: blurred. S ovime plus svim postavkama navedenim ranije krug rendera izvan radiusa cca 5 km (slobodna procjena) izgleda zamućeno i kontakti se jasnije vide. To je puno gore od isključivanja SSAO opcije, ali pomaže dosta za spotting kontakata iznad terena ispod tebe.

Senior Member

Chuck Norris among posters
    =VARP=Dragunov's Avatar

"suze mi navru na oči
    više bi ih bilo na mojem repu nego današnji engine može podnijeti....lol"

Ovo si dobro sročio Bobby hahahahahahahahaha (y)
    http://imageshack.us/photo/my-images/853/dragunov4500x120.png/

Senior Member

Hero among posters
    [DBS]T}{OR's Avatar

Pokušao sam neko vrijeme letjeti sa gamma na 1.0... Ne bih nikome preporučio. Sve se stopi s pozadinom i nemoguće je nešto spottati.

Sada vrtim 0.8 i to je možda najbolja preporuka za staviti u igri.

Page 2 of 2 FirstFirst 12